ekohabitat.pl
Jak zaskoczyć dziewczynę? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Miłość (/dzial-milosc)
+--- Wątek: Jak zaskoczyć dziewczynę? (/w-jak-zaskoczyc-dziewczyne)

Jak zaskoczyć dziewczynę? - Freddy - 04-19-2021 12:28 PM

Zbliża się rok mojego związku. Kocham swoją dziewczynę i z tej okazji chciałbym ją czymś zaskoczyć, jednak zupełnie nie mam pomysłu. Możecie mi podpowiedzieć kilka pomysłów?

Jak zaskoczyć dziewczynę? - X-man - 04-19-2021 12:49 PM

Niestety teraz podczas pandemii możliwości są ograniczone. Pozostaje zatem pomysł kolacji we dwoje, koniecznie z dobrym jedzonkiem i lampką dobrego winka. Do tego jeszcze romantyczna muzyka i gwarantuję, że Twoja dziewczyna będzie zadowolona.

Jak zaskoczyć dziewczynę? - PiłkarzBarcelony - 04-19-2021 02:18 PM

Pomysł z romantyczną kolacją jest bardzo dobry… Nie ma chyba kobiety, która nie lubi tego typu niespodzianek.

Jak zaskoczyć dziewczynę? - Steropianowa - 04-19-2021 03:11 PM

Romantyczna kolacja , jak już wspomniano, nie może się bez odpowiedniego wina. Tutaj bardzo dobrze sprawdzają się wina gruzińskie. Wina te podbiły globalny rynek ze względu na swoją jakość i aromat. Smakują wyśmienicie a ich cena nie jest zbytnio wygórowana.

Jak zaskoczyć dziewczynę? - DanDanDan - 04-19-2021 03:20 PM

Większość kobiet to typowe romantyczki… Przynajmniej tym cechowały się moje byłe dziewczyny… Teraz jestem przykładnym mężem, a moja partnerka zawsze podczas kolacji we dwoje jest zawsze zachwycona i po prostu promienieje.

Jak zaskoczyć dziewczynę? - TropicielskaDanuta - 04-19-2021 03:42 PM

A czy pomyślałeś o prezencie z tej okazji? Ja uwielbiam być obdarowana biżuterią przez mojego mężczyzną, który ma całkiem niezły gust.

Jak zaskoczyć dziewczynę? - Perła89 - 04-19-2021 04:31 PM

Biżuteria to bardzo dobry pomysł… koniecznie jednak z odpowiednim grawerem, na przykład na bransoletce. To świetne upamiętnienie rocznicy związku.