ekohabitat.pl
Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Różne (/dzial-rozne-8)
+--- Wątek: Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej (/w-szukam-specjalisty-do-spraw-florystyki-slubnej)



Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej - Steropianowa - 12-30-2016 07:14 AM

Witam wszystkich forumowiczów. Niedługo odbędzie się nasz ślub, a ja zawsze byłam osobą, która wszelkie sprawy organizacyjne chce mieć z głowy możliwie jak najwcześniej. Szukam kwiaciarni, która będzie w stanie zająć się dostarczeniem kwiaty na potrzeby naszego ślubu, który odbywał się będzie w Jaworzynce.


Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej - stokrotka - 12-30-2016 07:50 AM

Kościół w Jaworzynce sam w sobie jest przepiękny, jednak podczas ślubu zwracamy ogromną uwagę na wystrój. Kwiaciarnia Małgorzata zajmuje się nie tylko tworzeniem bukietów dla Panny Młodej, czy dla jej druhny. Firma zajmuje się także tworzeniem dekoracji w Kościele, co doprawdy przepięknie wygląda na ślubnych zdjęciach z uroczystości.


Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej - Perła89 - 12-30-2016 10:30 AM

Sama korzystałam z usług firmy i miałam duży wpływ na ostateczny wygląd zamówienia. Zarówno, jeśli chodzi o kolorystykę, jak i o konkretne kwiaty oraz wielkość bukietów, cenę i tak dalej. Duża swoboda i zadowolenie to gwarancja współpracy z tą kwiaciarnią.


Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej - Bolesław - 12-30-2016 11:11 AM

Nasz ślub odbywał się w Istebnej, gdzie znajduje się siedziba Kwiaciarni, więc mieliśmy szczęśliwie wszystko na miejscu. Pełne pasji, przemiłe Panie, dostarczyły piękne, urokliwe bukiety dla mojej teraz już Żony i jej przyjaciółki – naszej druhny. Ponadto mogliśmy liczyć na wystrój Kościoła, ale również samochodu, którym jechaliśmy do ślubu.


Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej - Steropianowa - 12-30-2016 01:13 PM

Cudnie! W takim razie zostało mi tylko znalezienie firmy, która udekoruje salę weselną i ozdobi kosze upominkowe dla rodziców.


Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej - Perła89 - 12-30-2016 04:11 PM

Wejdź na stronę internetową kwiaciarni: http://firmamalgorzata.pl/oferta/. Przekonasz się, że oferta firmy jest kompleksowa i w ramach florystyki ślubnej możesz liczyć na dekorację sali, samochodu, kościoła, wiązanek, bukietów, koszy upominkowych.


Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej - TropicielskaDanuta - 12-30-2016 06:05 PM

Ja miałam dodatkowo wianek ślubny, który także zamówiłam w lokalnej kwiaciarni. Uważam, że to przepiękny dodatek dla Panny Młodej, choć oczywiście nie każdemu pasuje.


Szukam specjalisty do spraw florystyki ślubnej - Steropianowa - 12-30-2016 07:46 PM

Przejrzałam ofertę i jestem zdumiona i zainspirowana jednocześnie! To zdaje się strzał w dziesiątkę.