ekohabitat.pl
Egzaminy językowe – wasze porady - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Hobby (/dzial-hobby)
+--- Wątek: Egzaminy językowe – wasze porady (/w-egzaminy-jezykowe-%E2%80%93-wasze-porady)Egzaminy językowe – wasze porady - PiłkarzBarcelony - 04-08-2016 12:59 PM

Witajcie drodzy forumowicze. Dziś na tapecie egzaminy językowe. Czy ktoś z was ma jakieś certyfikaty językowe? Sam ne posiadam, ale zastanawiam się czy nie spróbować. ps. Czy możecie mi wyjaśnić czym są i do czego mogą mi się przydać egzaminy TOEIC?


Egzaminy językowe – wasze porady - X-man - 04-08-2016 01:31 PM

Witaj. Testy TOEIC są uznawane i szanowane na całym świecie. Testy wyznaczają standardy oceny umiejętności w posługiwaniu się w języku angielskim stosowanym w komunikacji międzynarodowej. Egzaminy TOEIC dostarczają akredytację, którą można wykorzystać w procesie składania wniosku wizowego i procesu nadawania obywatelstwa w wielu krajach. Testy pomagają firmom zatrudniać bardziej skutecznych pracowników i przygotowywać studentów do komunikacji na rynku międzynarodowym.


Egzaminy językowe – wasze porady - chromoson - 04-08-2016 02:18 PM

Cześć. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem certyfikatu z języka angielskiego. W zaszłym roku zaliczyłem egzamin Cambridge English i teraz posiadam certyfikat BULATS z którego jestem bardzo dumny. Jeśli chodzi natomiast o Twoje pytanie to dodam, że testy TOEIC są egzaminami sprawdzającymi poziom biegłości w języku angielskim, które zostały zaprojektowane dla osób, których językiem ojczystym nie jest język angielski. Testy wymagają znajomości języka angielskiego używanego w środowisku międzynarodowym. TOEIC obejmuje język spotkań, w podróży i rozmowach telefonicznych itd. Egzamin i wyniki testów są uczciwe, bez względu na płeć i wiek itp Oznacza to, że osoba, która wykonuje test w Polsce czy Indiach jest tak samo oceniana jak ktoś kto przystępuje do egzaminu np. w Wielkiej Brytanii.


Egzaminy językowe – wasze porady - stokrotka - 04-08-2016 05:01 PM

Hej, ja również zdawałam nie tak dawno egzamin Cambridge. Otrzymałam najwyższą ocenę i jestem w posiadaniu certyfikatu IELTS Cambridge English o którym możesz poczytać na stronie https://fce.pl/certyfikaty-egzaminy/ielts a masz tam również dane na temat innych egzaminów Cambridge. Dopełniając wypowiedź poprzedników, dodam, że ludzie, którzy chcą pracować, studiować lub osiedlić się w Wielkiej Brytanii mogą przystąpić do egzaminu TOEIC aby wykazać znajomość języka angielskiego np przy wnioskach wizowych. The Test of English for International Communication jest prowadzony przez ETS (Educational Testing Service). Testy TOEIC są na świecie najbardziej popularne w dokonaniu oceny znajomości języka angielskiego dla osób przystępujących do pracy za granicą. Około 7 z 10 największych firm na świecie bierze je pod uwagę przy procesie rekrutacji.


Egzaminy językowe – wasze porady - PiłkarzBarcelony - 04-08-2016 07:55 PM

Wyczerpujące odpowiedzi. Zaciekawiły mnie te egzaminy Cambridge English. Poczytam trochę o nich i być może zdecyduję się na nie.