ekohabitat.pl

Pełna wersja: Jak zaskoczyć dziewczynę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zbliża się rok mojego związku. Kocham swoją dziewczynę i z tej okazji chciałbym ją czymś zaskoczyć, jednak zupełnie nie mam pomysłu. Możecie mi podpowiedzieć kilka pomysłów?
Niestety teraz podczas pandemii możliwości są ograniczone. Pozostaje zatem pomysł kolacji we dwoje, koniecznie z dobrym jedzonkiem i lampką dobrego winka. Do tego jeszcze romantyczna muzyka i gwarantuję, że Twoja dziewczyna będzie zadowolona.
Pomysł z romantyczną kolacją jest bardzo dobry… Nie ma chyba kobiety, która nie lubi tego typu niespodzianek.
Romantyczna kolacja , jak już wspomniano, nie może się bez odpowiedniego wina. Tutaj bardzo dobrze sprawdzają się wina gruzińskie. Wina te podbiły globalny rynek ze względu na swoją jakość i aromat. Smakują wyśmienicie a ich cena nie jest zbytnio wygórowana.
Większość kobiet to typowe romantyczki… Przynajmniej tym cechowały się moje byłe dziewczyny… Teraz jestem przykładnym mężem, a moja partnerka zawsze podczas kolacji we dwoje jest zawsze zachwycona i po prostu promienieje.
A czy pomyślałeś o prezencie z tej okazji? Ja uwielbiam być obdarowana biżuterią przez mojego mężczyzną, który ma całkiem niezły gust.
Biżuteria to bardzo dobry pomysł… koniecznie jednak z odpowiednim grawerem, na przykład na bransoletce. To świetne upamiętnienie rocznicy związku.
Przekierowanie