ekohabitat.pl

Pełna wersja: Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję na już transportu i pomocy w przeprowadzce. Kumple narozrabiali i właściciel wymówił nam mieszkanie. Znacie może kogoś, kto zrobi to w miarę tanio i pomoże przy noszeniu? Będę wdzięczny za info.
Studenci zapewne, musieli zrobić niezłą imprezkę i sąsiedzi się wkurzyli. Ja też mam takich w klatce. Ciągle winda zapaskudzona a i okna czasem też, bo wymiotują przez okno.
Mnie tam nawet nie było bo pojechałem do rodziców na weekend. Niestety, lecimy wszyscy Sad. Ja też mam ich już dość, znalazłem sobie coś samodzielnego, najwyżej wezmę jeszcze jedną robotę.
Studia są po to, żeby się wyszaleć Smile, ludzie przesadzają.
Popatrz, a ja myślałam, że po to, żeby się czegoś nauczyć. Jak mogłam się tak mylić!
Ja niedawno korzystałam z firmy, która oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu i okolicach. Znajdziesz ich tu: http://fachowe-przeprowadzki.pl/ i ręczę, że będziesz zadowolony. Pomogli mi przy pakowaniu, noszeniu i potem jeszcze meble mi poustawiali na miejscu. Wszystko było pięknie zabezpieczone, nic się nie uszkodziło ani nie zbiło. Mili panowie, zobaczyli, że baba sobie nie radzi i zrobili za mnie praktycznie wszystko. Ja sobie tylko rozpakowałam drobiazgi. Nawet przysłali kogoś, kto posprzątał stare mieszkanie, tak że mnie to już wcale nie interesowało.
Nie gadaj! I to tanio było? Za tyle usług?
Jak za to wszystko to naprawdę niewiele zapłaciłam. Fakt, nie jechali daleko no i nie miałam ciężkich mebli.
Ja też nie mam specjalnie dużo mebli, biurko, krzesło. No jedynie to pralka będzie ciężka, bo miałem swoją.
Spoko, robią to tak sprawnie, mają takie sprytne wózeczki. Ja ci ich mogę polecić.
Pytanie tylko, czy będą wolni, bo ja to mam jeszcze tylko dwa dni na wyprowadzkę. Właściciel był tak wpieniony, że chciał nas od razu wywalić, ale go uprosiłem, żeby pozwolił przynajmniej znaleźć coś nowego.
Nie martw się, to duża firma i dla nich krótki czas to nie problem, zresztą z tego co piszesz potrzebne będzie nieduże auto, dadzą radę.
Przekierowanie