ekohabitat.pl

Pełna wersja: Co sądzicie o nowoczesnym tablecie Microsoftu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Słyszałem, że warto mieć w swojej firmie nowoczesne urządzenie określane jako tablet biznesowy. Nie jestem co do tego przekonany, gdyż jest to drogi sprzet, a z wyglądu przypomina zwykły laptop. A Wy używacie takiego tabletu w swoich firmach?
Zapewne masz na myśli tablety Microsoftu? Ja posiadam jeden taki tablet i uważam go za bardzo przydatne urządzenie. Nie powiedziałbym, że jest podobny do laptopa, gdyż jest dużo lżejszy i posiada unikalną obudowę wykonaną ze specjalnego stopu magnezu. Poza tym tablet jest bardzo estetyczny, wygodny w użyciu oraz wytrzymały. Natomiast laptopa przypominać może w tym, iż wykorzystuje takie podzespoły, które zapewniają użytkownikom wszystkie funkcje oraz moc komputera przenośnego. A co do ceny tego sprzętu, to w niektórych sklepach nie jest ona wygórowana. Np. na stronie http://www.indata-solutions.pl/microsoft-surface można znaleźć tablety Microsoftu w dobrych cenach.
No to w sumie jestem pozytywnie zaskoczony Twoją opinią, a także tym, że znalazłeś te tablety w dobrych cenach. Wiesz coś może więcej na temat sklepu, który zamieścił ofertę na tej stronie internetowej?
Jest to firma informatyczna INDATA SOLUTIONS, która posiada szeroką ofertę rozwiązań informatycznych dla klientów firmowych. Oprócz profesjonalnego wsparcia IT oferuje również tablety biznesowe na korzystnych warunkach.
Rozumiem. Tak więc jestes przekonany, że to sprawdzona firma? Tam właśnie kupiłeś swój tablet biznesowy?
Jak najbardziej polecam tę firmę. U nich kupiłem swój tablet biznesowy i teraz przymierzam się do zakupu kolejnego, gdyż takie funkcjonalne urządzenie przyda się również moim pracownikom.
Przekierowanie