Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Też się przejmujecie?

10-25-2013, 08:13 PM
Post: #1
Też się przejmujecie?
Dzień dobry ; ). Muszę się przyznać, że szalenie się przejmuję stanem współczesnego środowiska. Ludzie w ogóle się tym nie przejmują i śmiecą w przeróżnych miejscach. Badania ścieków to z pewnością ważne zagadnienie, niezmiernie potrzebne w dzisiejszym świecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2013, 06:54 PM
Post: #2
RE: Też się przejmujecie?
Nie wiedziałem jakie dzisiaj duże jest zanieczyszczenie środowiska. Niedawno wspólnie ze znajomymi pojechaliśmy na biwak. Ilość rozmaitych śmieci pozostawionych w lesie zaszokowała mnie. Jestem zadowolony, że w naszym kraju istnieją firmy tj. SGS lub EKSPERCKA, które robią różne analizy środowiska. Obecnie każde państwo jest zobligowane do utworzenia PRTR. Podstawowym celem systemu PRTR jest w szczególności monitorowanie rozmaitych spółek, które w sporym stopniu wpływają niekorzystnie na skażenie środowiska. Spółka SGS świadczy różną pomoc w tworzeniu tego rodzaju sprawozdań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2013, 07:57 PM
Post: #3
RE: Też się przejmujecie?
Duży wpływ posiada skażenie środowiska na zdrowie. Moja przyjaciółka zachorowała ostatnimi czasy na raka. Aktualnie musi brać chemię *_*. Uważam że wpłynęło na to też skażenie gleby. Jest ona niezwykle często zanieczyszczona rozmaitymi trującymi substancjami, dlatego też tak ważne jest badanie gleby. Dzięki tego rodzaju badaniom powinno się poznać rzeczywisty skład gleby. Jest to szczególnie użyteczny zabieg, gdy ocenia się jej zdatność pod grunty orne. W mojej opinii szalenie duży wpływ na współczesne środowisko, wpływa postęp cywilizacyjny. Z pewnością spory wpływ posiada rozwój przemysłu. My, ludzie musimy już od młodego wieku, nauczać maluchy, w jaki sposób powinno się troszczyć o przyrodę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2013, 08:24 PM
Post: #4
RE: Też się przejmujecie?
To, że nasze naturalne środowisko jest od czasu ery przemysłowej porządnie zdegradowane dla każdego jest rzeczą oczywistą, natomiast różni ludzie zastanawiają się czy z tego powodu w przyszłości zmuszeni bedziemy zamieszkać na stałe na Marsie.Często dokuczają nam powodzie a faktem jest że takie zjawiska bedą występować coraz częściej. Naukowcy od lat już bili na alarm ze kiedyś nastąpią takie problemy.Miejsce gdzie wykonuje się zadania zawodowe to również jest pewne środowisko. Jak słyszę określenie ocena ryzyka zawodowego to od razu pojawia mi się w głowie obraz specjalistów, jak robią pomiary na stanowiskach pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS