ekohabitat.pl
Który serwis aso Toyoty w Poznaniu wybrać? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Auto (/dzial-auto)
+--- Wątek: Który serwis aso Toyoty w Poznaniu wybrać? (/w-ktory-serwis-aso-toyoty-w-poznaniu-wybrac)

Który serwis aso Toyoty w Poznaniu wybrać? - stokrotka - 09-05-2019 05:36 PM

Dzień dobry. Mam swoje auto marki Toyota jeszcze na gwarancji i chcę się niebawem wybrac na pierwszy przegląd techniczny. Zdecydowałam, że zrobie przegląd w autoryzowanym serwisie obsługi, żeby nie stracić gwarancji. Czy możecie polecić mi konkretny serwis aso Toyoty w Poznaniu?

Który serwis aso Toyoty w Poznaniu wybrać? - X-man - 09-05-2019 06:14 PM

Ja już od paru ładnych lat jestem klientem jednego serwisu aso Toyoty w Poznaniu, a konkretnie tego, który ma siedzibę na ul. Kazimierza Wielkiego. Początkowo jeździłem tam, gdy moje auto było na gwarancji, no a kiedy gwarancja się skończyła, stwierdziłem, ze nadal warto tam jeździć na przeglądy i naprawy. Wedlug mnie ten serwis Toyoty oferuje najwyższą jakośc usług za rozsądną cenę, co ma duzy wpływ na bezawaryjność pojazdu i bezpieczeństwo, a to jest dla mnie najważniejsze.

Który serwis aso Toyoty w Poznaniu wybrać? - PiłkarzBarcelony - 09-05-2019 07:20 PM

Ja polecam wszytskie poznańskie serwisy Toyoty opisane pod linkiem https://serwisyaso.pl/. Korzystałem z usług każdego z nich i zaobserwowałem, że dysponują rozbudowanym zapleczem technicznym i mają na pokładzie wyłącznie świetnie wyszkolonych mechaników, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą, nawet pozornie niegroźną i trudną do wykrycia awarią.

Który serwis aso Toyoty w Poznaniu wybrać? - DanDanDan - 09-05-2019 09:16 PM

Ja niedawno zdecydowałem się skorzystać z krakowskiego serwisu Toyoty, bo dowiedziałem się, że oferuje on mozliwość odebrania samochodu do naprawy bezpośrednio przez swoich pracowników. Przed zabraniem mojego auta do warsztatu pracownicy tego serwisu Toyoty w Krakowie podali dokładnie cenę naprawy oraz czas jej realizacji. Zależało mi na czasie i na wysokiej jakości usług bez przepłacania, no i jak się okazało serwisanci dotrzymali terminu i nie podnieśli podanej wcześniej kwoty.

Który serwis aso Toyoty w Poznaniu wybrać? - PiłkarzBarcelony - 09-05-2019 10:33 PM

Słyszałem, że portal Serwisyaso.pl rekomenduje też salony w Krakowie, bo moi znajomi tam poszukiwali odpowiedniego dla siebie serwisu. Udało im się znaleźć solidną firmę, która zapewnia sprawne rozwiązanie wszelkich problemów technicznych, także tych które dotyczą zaawansowanej elektroniki w najnowszych modelach Toyoty.

Który serwis aso Toyoty w Poznaniu wybrać? - stokrotka - 09-06-2019 12:26 AM

Aha, to dobrze, bo obawiam się, że w moim samochodzie zaczęły szwankować właśnie jakieś elementy elektroniczne. Podjadę więc do aso na Kazimierza Wielkiego w Poznaniu i dowiem się co ewentualnie jest nie tak.