ekohabitat.pl
Orton flex dla biegaczy - czy to dobry wybór? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Różne (/dzial-rozne-8)
+--- Wątek: Orton flex dla biegaczy - czy to dobry wybór? (/w-orton-flex-dla-biegaczy-czy-to-dobry-wybor)Orton flex dla biegaczy - czy to dobry wybór? - Bolesław - 11-30-2017 08:19 AM

Jakoś tak mnie ostatnio wciągnęło bieganie. Wszyscy wokół biegają, to i ja postanowiełm spróbować. Niestety mam o tych kuilka kilogramów za dużo i wydaje mi się, że wskutek tego bardzo mocno cierpią mojre stawy. Kiedyś udawało mi się pokonoać ból okładami, a teraz to on nie chce ustąpić nawet przez kilka godzin po skończonym treningu. Pomóżcie mi wybrać jakiś produkt, który pomoże zregeneorwać tkanki.


Orton flex dla biegaczy - czy to dobry wybór? - X-man - 11-30-2017 09:47 AM

Sprawa nieby na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prosta do rozwiązania, ale jak się zobaczy ile jest tego wszystkiego na rynku to dopiero się okazuje, że trzeba trochę widzey zdobyć. Ja akurat nie miałem czasu na takie szukanie dlatego zapytałem znajomych jasno czego używają i tyle.


Orton flex dla biegaczy - czy to dobry wybór? - Bolesław - 11-30-2017 11:29 AM

No i czego oni używają?


Orton flex dla biegaczy - czy to dobry wybór? - X-man - 11-30-2017 01:14 PM

Zarówno oni, jak i ja uzywamy obecnie orton flex, który bardzo szybko się wchłania i dlatego bardzo szybko pomaga regenerować organizm. Jeśli o mnie chodzi to ja go kupuję tutaj aptekamini.pl/orton-flex-30-saszetek.html i zapas starcza mi generalnie na cały miesiąc. Wystarczy jedna saszetka dziennie i człowiek juz po kilku dawkach czuje się jak nowo narodzony.


Orton flex dla biegaczy - czy to dobry wybór? - Sandra - 11-30-2017 03:40 PM

Faktycznie człowiek dostaje takiego smarowania, że nogi pracują bez problemu. Oczywiście wiele zależy od tego jakie kto ma problemy ze swoimi stawami, ale bez względu na to bez problemu każdy odczuje poprawę.


Orton flex dla biegaczy - czy to dobry wybór? - PiłkarzBarcelony - 11-30-2017 06:24 PM

Zgadzam sie z Wami. Ja trenuje bardzo dużo, bo i samodzielnie biegam i trenuje też młodzież na siłowni i mój organizm bardzo mocno to odczuwa. Zwłaszcza po siłowni czułbym się fatalnie, gdyby nie moje zakupy w aptece w aptekamini.pl, gdzie taki preparat na stawy funduje sobie każdego miesiąca. Sądzę. że każdy kto ma styczność z siłownią i podnoszeniem mniejszych lub większych ciężarów wcześniej czy później będzie potrzebował uzupełnić niektóre elementy w organizmie. Ja wychodzę z założenia, że lepiej zrobić to zanim zaczyna boleć, takie nowoczesne podejście Smile))