ekohabitat.pl
Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Różne (/dzial-rozne-8)
+--- Wątek: Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? (/w-kto-oferuje-tanie-przeprowadzki-w-poznaniu)

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - Bolesław - 11-21-2017 12:26 AM

Potrzebuję na już transportu i pomocy w przeprowadzce. Kumple narozrabiali i właściciel wymówił nam mieszkanie. Znacie może kogoś, kto zrobi to w miarę tanio i pomoże przy noszeniu? Będę wdzięczny za info.

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - Steropianowa - 11-21-2017 01:04 AM

Studenci zapewne, musieli zrobić niezłą imprezkę i sąsiedzi się wkurzyli. Ja też mam takich w klatce. Ciągle winda zapaskudzona a i okna czasem też, bo wymiotują przez okno.

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - Bolesław - 11-21-2017 02:20 AM

Mnie tam nawet nie było bo pojechałem do rodziców na weekend. Niestety, lecimy wszyscy Sad. Ja też mam ich już dość, znalazłem sobie coś samodzielnego, najwyżej wezmę jeszcze jedną robotę.

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - DanDanDan - 11-21-2017 04:39 AM

Studia są po to, żeby się wyszaleć Smile, ludzie przesadzają.

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - Steropianowa - 11-21-2017 07:16 AM

Popatrz, a ja myślałam, że po to, żeby się czegoś nauczyć. Jak mogłam się tak mylić!

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - LalkaWkropki - 11-21-2017 09:52 AM

Ja niedawno korzystałam z firmy, która oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu i okolicach. Znajdziesz ich tu: http://fachowe-przeprowadzki.pl/ i ręczę, że będziesz zadowolony. Pomogli mi przy pakowaniu, noszeniu i potem jeszcze meble mi poustawiali na miejscu. Wszystko było pięknie zabezpieczone, nic się nie uszkodziło ani nie zbiło. Mili panowie, zobaczyli, że baba sobie nie radzi i zrobili za mnie praktycznie wszystko. Ja sobie tylko rozpakowałam drobiazgi. Nawet przysłali kogoś, kto posprzątał stare mieszkanie, tak że mnie to już wcale nie interesowało.

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - Bolesław - 11-21-2017 11:33 AM

Nie gadaj! I to tanio było? Za tyle usług?

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - LalkaWkropki - 11-21-2017 12:05 PM

Jak za to wszystko to naprawdę niewiele zapłaciłam. Fakt, nie jechali daleko no i nie miałam ciężkich mebli.

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - Bolesław - 11-21-2017 12:55 PM

Ja też nie mam specjalnie dużo mebli, biurko, krzesło. No jedynie to pralka będzie ciężka, bo miałem swoją.

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - LalkaWkropki - 11-21-2017 03:02 PM

Spoko, robią to tak sprawnie, mają takie sprytne wózeczki. Ja ci ich mogę polecić.

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - Bolesław - 11-21-2017 05:35 PM

Pytanie tylko, czy będą wolni, bo ja to mam jeszcze tylko dwa dni na wyprowadzkę. Właściciel był tak wpieniony, że chciał nas od razu wywalić, ale go uprosiłem, żeby pozwolił przynajmniej znaleźć coś nowego.

Kto oferuje tanie przeprowadzki w Poznaniu? - LalkaWkropki - 11-21-2017 06:21 PM

Nie martw się, to duża firma i dla nich krótki czas to nie problem, zresztą z tego co piszesz potrzebne będzie nieduże auto, dadzą radę.