ekohabitat.pl
Gdzie znajdę sklep z dobrą bielizną ciążową. - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Różne (/dzial-rozne-8)
+--- Wątek: Gdzie znajdę sklep z dobrą bielizną ciążową. (/w-gdzie-znajde-sklep-z-dobra-bielizna-ciazowa)

Gdzie znajdę sklep z dobrą bielizną ciążową. - Steropianowa - 11-15-2017 06:44 AM

Jestem w 7 miesiącu ciąży a brzuch mam jakbym była w 9. Żadne majtki na mnie nie pasują, a nie chcę nosić jakichś takich paskudnych czy niewygodnych. Skoro i tak mam szlaban na wszystko to chociaż bieliznę chciałabym mieć ładną i wygodną. Może któraś wie, gdzie kupię taką?

Gdzie znajdę sklep z dobrą bielizną ciążową. - LalkaWkropki - 11-15-2017 08:27 AM

To chyba wszystkie kobietki w ciąży maja ten sam dylemat. Najważniejsza jest wygoda, no ale jak się idzie do lekarza, to też głupio iść w jakichś byle jakich. Ja mam taki ulubiony sklepik w swoim mieście i tam właścicielka mi zamawia fajne biustonosze i figi.

Gdzie znajdę sklep z dobrą bielizną ciążową. - TropicielskaDanuta - 11-15-2017 09:59 AM

Majtki muszą być takie, żeby i mamie i maluszkowi było wygodnie, dlatego należy sprawdzać, czy majtki nie uciskają nadmiernie brzucha i czy pas materiału, z którego są one wykonane jest na tyle duży, żeby dał się naciągnąć na brzuch. Zajrzyj może tu: https://wyprawkowy.pl/majtki-figi-198 i zobacz, czy to takie majtki jak byś chciała. Sklep współpracuje między innymi z dwiema najlepszymi firmami – BabyOno i Canpol babies, które od lat produkują bieliznę dla ciężarnych, więc ich produkty są naprawdę dobrej jakości, bo oparte na wieloletnich doświadczeniach.

Gdzie znajdę sklep z dobrą bielizną ciążową. - Steropianowa - 11-15-2017 12:36 PM

Chętnie też kupiłabym biustonosz, który uniósłby te moje nabrzmiałe piersi, a potem na przykład pomagał w karmieniu maleństwa.

Gdzie znajdę sklep z dobrą bielizną ciążową. - TropicielskaDanuta - 11-15-2017 03:08 PM

Z tym do karmienia jeszcze bym się wstzrymała, bo to na pewno jeszcze nie koniec rośnięcia, ale na bieżąco przecież też musisz dbać o biust, bo w przeciwnym razie potem będziesz żałować. W sprzedaży są bardzo ładne biustonosze dla przyszłych mam, nawet z koronką Smile

Gdzie znajdę sklep z dobrą bielizną ciążową. - Steropianowa - 11-15-2017 05:34 PM

No ok., rozejrzę się, choć tak naprawdę to nie chciałabym wydawać kasy na biustonosze, będzie mnóstwo innych potrzeb związanych z maleństwem. Ale dzięki.