ekohabitat.pl
Czy któraś z was stosowała kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Miłość (/dzial-milosc)
+--- Wątek: Czy któraś z was stosowała kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla? (/w-czy-ktoras-z-was-stosowala-kulki-gejszy-do-cwiczen-miesni-kegla)

Czy któraś z was stosowała kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla? - LalkaWkropki - 09-13-2017 12:03 PM

Często ta nazwa kojarzy nam się z zabawkami erotycznymi ale czytałam w internecie ze te kulki bardzo pomagają w ćwiczeniu mięśni Kegla po porodzie. Czy któraś z was stosowała takie rozwiązanie? Pytanie jest dość intymne.

Czy któraś z was stosowała kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla? - Freddy - 09-13-2017 12:45 PM

Może nie powinienem tutaj tego pisać ale moja żona stosowała kulki gejszy. Po porodzie miała bardzo osłabione te mięśnie i ginekolog zalecił jej aby spróbowała właśnie z kuleczkami gejszy bo jest to sprawdzony i dobrze działający sposób.

Czy któraś z was stosowała kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla? - Steropianowa - 09-13-2017 03:31 PM

Jak najbardziej można coś takiego kupić. Zamawiałam takie na stronie intymnosc.pl i w ciągu miesiąca ćwicząc regularnie moje mięśnie wróciły do formy sprzed porodu. W internecie masz nawet opisy jak tego używać Wink

Czy któraś z was stosowała kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla? - TropicielskaDanuta - 09-13-2017 06:13 PM

Ma to podwójne zastosowanie, dla niektórych kobiet jest to rozwiązanie na osłabione mięśnie właśnie po porodzie albo podczas menopauzy a dla innych to zwykła zabawka. Tak czy inaczej kupując możesz zastosować w obu przypadkach Tongue

Czy któraś z was stosowała kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla? - LalkaWkropki - 09-13-2017 07:24 PM

Raczej nie kręcą mnie takie rzeczy ale muszę popracować nad tym bo po urodzeniu dziecka nawet ciężko mi się trzyma mocz. Zobaczymy co z tego będzie i mam nadzieję że nie robicie sobie ze mnie żartów Wink