ekohabitat.pl
Porządny kurs na taxi w Warszawie, jaki polecacie? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Różne (/dzial-rozne-8)
+--- Wątek: Porządny kurs na taxi w Warszawie, jaki polecacie? (/w-porzadny-kurs-na-taxi-w-warszawie-jaki-polecacie)

Porządny kurs na taxi w Warszawie, jaki polecacie? - Bolesław - 06-26-2017 02:02 PM

Rozglądam się za jakimś kursem na taksówkarza, lubię od zawsze jeździć, znam dobrze Wawę więc widzi mi się taka praca. Tylko ponoć spore znaczenie ma potem jakość zaliczonego kursu. Gdybyście mogli mi coś poradzić to byłoby super.

Porządny kurs na taxi w Warszawie, jaki polecacie? - Steropianowa - 06-26-2017 02:49 PM

Ogarnij sobie firmę Dobry Kurs Taxi, ponoć robią najlepsze pod względem merytorycznym szkolenia online. Także chyba warto zwłaszcza że cenowo te zajęcia u nich ponoć prezentują się bardzo dobrze.

Porządny kurs na taxi w Warszawie, jaki polecacie? - Bolesław - 06-26-2017 03:30 PM

No dokładnie, w mojej ocenie świetne szkolenia - dobrykurstaxi.pl/kurs-taxi-warszawa/. Kolega mówił że w branży w tym momencie nie ma lepszej opcji a niby sporo takich szkoleń... Jak ma być solidny kurs na taxi Warszawa w tym momencie stawia na tę szkołę i to się potwierdza. Mają bardzo doświadczoną kadrę, ludzi mających pojęcie o realiach pracy taksiarza i to jest ich największy walor w tym momencie.

Porządny kurs na taxi w Warszawie, jaki polecacie? - Freddy - 06-26-2017 06:06 PM

Taksówkarz musi być odpowiednio przygotowany, bez dwóch zdań. Na pewno nie wystarczy jedynie prawo jazdy jak niektórzy sądzą...

Porządny kurs na taxi w Warszawie, jaki polecacie? - Sandra - 06-26-2017 06:59 PM

Dobrego taksówkarza łatwo rozpoznać również po sposobie w jaki porusza się po mieście. Na kursach pewnie tego uczą.