ekohabitat.pl
Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Auto (/dzial-auto)
+--- Wątek: Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec (/w-chce-sie-starac-o-samochod-zastepczy-w-lodzi-z-pzu-wiecie-z-jakimi-wypozyczalniami-wspolpracuje-to-towarzystwo-ubezpiec)

Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec - DetektywSnów - 06-21-2017 07:25 AM

Witam Was KochaniSmile Chce sie starać o samochód zastępczy z PZU w Łodzi, wiecie moze z jakimi wypożyczalniami w tym mieście wspołpracuje to towarzystwo? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.

Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec - Kastet - 06-21-2017 09:13 AM

Wykaz takich wypożyczalni powinien być na stronie internetowej PZU, zresztą najlepiej od razu zgłoś szkode do PZU samochód zastępczy w Łodzi dostaniesz bardzo szybko, tylko jak bedziesz wypożyczać samochód zastępczy zbieraj wszystkie rachunki, nawet za taksówke, a polisa OC sprawcy to wszysko pokryje.

Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec - Bolesław - 06-21-2017 10:45 AM

Prawda jest taka, ze niektore ubezpieczalnie sie ociągają, nawet jeśli zgłosisz ze chcesz auto zastępcze, dlatego najlepiej od razu zgłos się do wypożyczalni, która moze pomóc w załatwieniu farmalności, ale faktem jest, ze zwrot kosztów następuje po zakończeniu okresu wypożyczenia i po przedstawieniu wszystkich rachunków.

Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec - LalkaWkropki - 06-21-2017 01:20 PM

Nie czekaj, jeśli sprawca wypadku był ubezpieczony w PZU samochód zastępczy w Łodzi wypożycz w renomowanej wypożyczalni, dokładnej nazwy w tej chwili nie pamietem, ale na http://metropolis-rent.pl/towarzystwa-ubezpieczeniowe/ znajdziesz dokladne namiary i liste towarzystw z jakimi współpracuje owa wypożyczalnia, poza PZU jest tam m.in. Warta czy Allianz.

Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec - SynBorsuka - 06-21-2017 02:28 PM

a co zrobić jeśli ubezpieczyciel odmówi zapłaty za auto zastępcze do celów prywatnych?

Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec - kostka33 - 06-21-2017 03:52 PM

Wg wyroku Sądu Najwyższego nie ma prawa tego zrobic, chyba ze wypożyczyłas samochód zastępczy o znacznie wyzszym standardzie niż Twój i nie potrafisz udokumentować, ze akurat takie auto było Ci potrzebne.

Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec - SynBorsuka - 06-21-2017 06:48 PM

Weszłam tu przypadkiem, ale duzo ciekawych rzeczy sie dowiedziałam na temat załatwiania aut zastępczych, kto wie moze mi sie to przyda.