ekohabitat.pl
Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Życiowe (/dzial-zyciowe)
+--- Dział: Rodzina (/dzial-rodzina)
+--- Wątek: Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? (/w-ktore-lalki-dla-dziewczynek-sa-obecnie-najbardziej-popularne)

Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? - DetektywSnów - 05-23-2017 08:22 AM

Witam, już dawno nie interesowalam się tematem lalek dla dziewczynek, ale niedługo przyjdzie mi się zmierzyć z zakupem takiej lalki. Chciałam zapytać wszystkich, którzy są na bieżąco z zabawkami, które lalki są teraz najpopualrniejsze w sklepach? Kiedyś to wiadomo Barbie były najlepsze i najbardziej pożądane, ale pewnie się to zmieniło Smile)

Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? - TropicielskaDanuta - 05-23-2017 08:48 AM

No i tutaj Cię muszę zaskoczyć, bo praktycnie nic się nie zmieniło w tej kwestii Smile)) Większość dziewczynek ma przynajmniej jedną lalkę z kolekcji, bo zgromadzić wszystkie to chyba nie sposób. Dla dziewczynki Barbie to jak dla chłopca resorak z prawdziwego zdarzenia...

Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? - Kastet - 05-23-2017 10:36 AM

Mimo, że jestem facetem, to wiem, że faktycznie Barbie cały czas są na topie...Mam dwie córki, które mają kilka tych lalek. Mimo, że lalki mają już swoje lata i niejedno przeszły to są cały czas w doskonałtym stanie. To wyjaśnia dlaczego te lalki są po prostu tak popularne. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość sprawiły, że to zabawki dla wielu pokoleń...

Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? - DetektywSnów - 05-23-2017 11:43 AM

Ja właśnie dla mojej bratanicy chciałam coś kupić, bo niedługo kończty trzy latka i już teraz jak najbardziej świadomie będzie się taką lalą bawić.

Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? - Sandra - 05-23-2017 12:45 PM

Tak, to już wiek, gdzie dziewczyny mają swoje preferencje odnośnie lalek... Co się tyczy jakości lalek Barbie to moje córki robiły z nimi naprawdę wiele. Lalki były klientkami salonów masażu, kosmetyczek, czy w końcu przechodziły zabiegi fryzjerskie i cały czas są gotowe jeszcze takie przybytki odwiedzać Smile))

Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? - chromoson - 05-23-2017 01:58 PM

Jak jest lalka barbie to i ken musi być Smile)) To chyba jedna z najbardziej znanych par w historii. A tak na marginesie, ten co wymyślił lalkę barbie to miał niezły pomysł na interes...

Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? - LalkaWkropki - 05-23-2017 03:52 PM

Dobre pomysły i kreatywność były zawsze modne. Nie ma co ukrywać, że Barbie to najlepsze lalki dla dziewczynek, jakie kiedykolwiek powstały. Bardzo dobre i tanie zestawy można dostać tutaj http://puncio.pl/Barbie (F3) i warto, żebyś tutaj rozpoczęła swoje poszukiwania. Polecam, bo fajnie się przpominają młodzieńcze lata Smile))

Które lalki dla dziewczynek są obecnie najbardziej popularne? - Bolesław - 05-23-2017 04:18 PM

Młodość, tylko dzięki zabawkom możemy do niej ciągle wracać Smile)), bo niestety ten czas tak szybko nam mija i lata lecą.