ekohabitat.pl
Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Auto (/dzial-auto)
+--- Wątek: Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? (/w-chce-sprzedac-samochod-%E2%80%93-znacie-jakis-skup-samochodow-we-wloclawku)

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - Kastet - 04-24-2017 11:38 PM

Witajcie wszyscy! Chciałem opchnąć swój stary samochód. Wobec tego szukam jakiegoś komisu czy skupu, który by chciał go ode mnie odkupić. Chodzi, oczywiście jak w tytule zaznaczyłem, o Włocławek, albo przynajmniej jakieś jego okolice. Jak coś kojarzycie, to napiszcie proszę Wink

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - chromoson - 04-25-2017 02:00 AM

Ty, a właściwie czemu Ty chcesz go dać do skupu? Nie lepiej jest go komuś sprzedać po prostu? Powiem szczerze, że ja sam się rozglądam za samochodem dla siebie i to właśnie za używanm. Za ile byś go chciał? No i który to rocznik?

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - Kastet - 04-25-2017 03:04 AM

Rocznik dosyć wiekowy, bo 98. Co do ceny, to wszystko możemy sobie ponegocjować. Jesteś zainteresowany? Bo jeśli nie, to tak czy inaczej nie chce mi się bawić w szukanie nabywcy, bo ile bym za niego wziął? Raczej tyle, co nic Tongue

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - chromoson - 04-25-2017 05:12 AM

O kurczę… sorry nie nawet dla mnie 98 to trochę hardcore… Choć wszystko jeszcze zależy od marki.

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - Kastet - 04-25-2017 07:55 AM

To stary Opel, więc tym bardziej wątpię, czy Cię to będzie inteeesować.

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - DetektywSnów - 04-25-2017 10:06 AM

Cóż, kolega się nie odzywa, więc chyba nie Tongue W ogóle nie wiem, czy taki samochód ktoś ci odkupi. Przecież równie dobrze to może iść na żyletki, a dostanies zza niego śmieszne pieniądze. To już lepiej wymontowywać poszczególne części i je sprzedawać.

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - Bolesław - 04-25-2017 01:01 PM

Wbrew pozorom można za niego jeszcze dostac nie małą kasę. Więc stary, jeśli chcesz znaleźć dobry skup samochodów we Włocławku, to sobie wejdź pod adres http://auta-skup.com/19/skup-aut-wloclawek. Tam znajdziesz firmę, która zajmuje się skupowaniem samochodów niezależnie od rocznika, stanu technicznego itp. Wiadomo, w im lepszym stanie samochód tym lepiej go sprzedasz.

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - TropicielskaDanuta - 04-25-2017 02:29 PM

Serio? Raczej ople z 98 są raczej mało hodliwe.

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - Bolesław - 04-25-2017 04:01 PM

No ale pomyśl, że ktoś ma takiego opla i jeszcze chce go doprowadzić do idealnego stanu. To gdzie najpierw idzie? Do takiej firmy, jak ta podana przeze mnie. Tam akurat dokonają jeszcze rzetelnej i uczciwej wyceny i może jeszcze na tym wyjdzie całkiem nieźle. Ja też na Twoim miejscu bujałbym się ze sprzedażą komuś innemu, bo to marnowanie czasu wg mnie.

Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku? - Kastet - 04-25-2017 06:30 PM

Kurczę, rzeczywiście tutaj mam szansę jeszcze sprzedać ten samochód. Skontaktuję się znimi i zobaczymy, co mi powiedzą. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!