ekohabitat.pl
Gdzie kupić dobre damskie koszule? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Gdzie kupić dobre damskie koszule? (/w-gdzie-kupic-dobre-damskie-koszule)Gdzie kupić dobre damskie koszule? - stokrotka - 04-14-2017 04:11 PM

Hejka, za tydzień zaczynam nową pracę i będzie mnie obowiązywał dosyć restrykcyjny dresscode. To znaczy koszula i czarna spódniczka, ewentualnie spodnie od garnituru. Więc niedługo czekają mnie dosyć spore zakupy. Gdzie najlepiej kupować koszule? Jakieś spódniczki i podneie mam, ale koszule to nie mam za dużo takich eleganckich.


Gdzie kupić dobre damskie koszule? - Perła89 - 04-14-2017 04:35 PM

jeśli chodzi o damskie koszule to wszystko znajdziesz tutaj http://sklep-diselentino.pl/pl/c/Kobiety/1. Bardzo fajny sklep. Widać, ze mają równie duży wybór koszul dla mężczyzn jak i kobiet. Od bardzo eleganckich po casualowe. No i sa dopasowane do kobiecych kształtów. Tak, ze się w nich po prostu dobrze wygląda.


Gdzie kupić dobre damskie koszule? - biegaczka - 04-14-2017 04:51 PM

jeszcze niedawno też pracowąłam w takiej firmie. I na początku strasznie mi się to podobało, ale po pewnym czasie już byłam zmęczona. szczególnie nogi mi odpadały po szpilkach i wysokich obcasach. Teraz nie mam w pracy takich wymagań i czuję się o wiele lepiej. Czasmi się ubiorę elegancko, ale nie jest to przymus.


Gdzie kupić dobre damskie koszule? - PiłkarzBarcelony - 04-14-2017 05:38 PM

A ja tam lubię chodzić pod krawatem i bardzo cenię sobie taki drescode. tak jest bardziej profesjonalnie.