ekohabitat.pl
Szukam sklepu z elegancką dziecięcą odzieżą - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Różne (/dzial-rozne-8)
+--- Wątek: Szukam sklepu z elegancką dziecięcą odzieżą (/w-szukam-sklepu-z-elegancka-dziecieca-odzieza)Szukam sklepu z elegancką dziecięcą odzieżą - stokrotka - 04-04-2017 09:05 AM

Kto poleci mi sklep z elegancką odzieżą dla dzieci? Chodzi mi przede wszystkim o garnitury i ładne koszule. Nie chciałabym zbyt dużo wydać ale jak już mam coś kupić to chciałabym zeby było to dobrej jakości i dobrze chłodziło skórę bo dzieci lubią sobie pobiegać a nie chce zeby sie spociły po godzinie zabawy.


Szukam sklepu z elegancką dziecięcą odzieżą - Bolesław - 04-04-2017 10:03 AM

Warto przejść się do sieciówek w galerii - http://jankesmoda.pl/o-firmie/ – to jeden z tańszych sklepów oferujących ubrania wysokiej jakości. garnitur syna jest świetnie skrojony, bardzo ładnie leży a koszula dobrze wnetyluje ciało wiec o spoceniu bo chwili biegania nie ma mowy. Pozdrawiam.


Szukam sklepu z elegancką dziecięcą odzieżą - Perła89 - 04-04-2017 12:01 PM

Własnie miałam pisać żebyś poszukała sobie na http://jankesmoda.pl/, czy mają sklep w twoim mieście Tongue. Sieć jest duża i uznana, co widze np po moich znajomych. Właściwie każdy ubierał tam swoje dziecko. Głównie ze względu na ceny i wysoką jakość bo garnitury wyglądają jakby były szyte przez krawca. Trzeba tylko zachecic dziecko zeby chcialo troche poprzymierzać.


Szukam sklepu z elegancką dziecięcą odzieżą - stokrotka - 04-04-2017 02:05 PM

Dziękuję bardzo za namiary na sklep Smile. Własnie z tym zacheceniem chociażby do odwiedzin sklepu moze być problem no ale nie uprzedzajmy faktów, zobaczymy co bedzie.


Szukam sklepu z elegancką dziecięcą odzieżą - Perła89 - 04-04-2017 04:43 PM

O to bym sie nie martwiła bo ja trafiłam na bardzo miłe panie z obsługi, które wiedziały jak podejść do dziecka i zachecic do przymeirzania Smile


Szukam sklepu z elegancką dziecięcą odzieżą - stokrotka - 04-04-2017 05:55 PM

Kamień spadł mi z serca ;]