ekohabitat.pl
Granitowy blat do kuchni - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Granitowy blat do kuchni (/w-granitowy-blat-do-kuchni)Granitowy blat do kuchni - DetektywSnów - 03-30-2017 10:19 AM

Planuję umieścić w kuchni granitowy blat ale nie wiem czy to na pewno dobre rozwiązanie bo nigdy takiego nie miałam i nigdy też nie korzystałam. Moglibyście mi doradzić czy warto i jak to wygląda od strony pieniedzy? Długo czekałam aż uzbieram na remont wiec nie chciałabym kupić czegoś co się nie sprawdzi albo będzie źle wyglądać. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.


Granitowy blat do kuchni - Kastet - 03-30-2017 11:57 AM

Z tego co obserwuję blat granitowy w kuchni to jedna z lepszych rzeczy na jakie się zdecydowałem w przypadku mojego remontu. Pominę kwestie odporności bo wiadomo że kamień to jeden z najsolidniejszych materiałów na tej planecie. Jeśli mówimy np o estetyce to jest lepiej niż znakomicie bo kolory są żywe i głebokie, samo przebywanie w takiej kuchni sprawia że człowiek czuje sie lepiej. Jedyne czego żałuję to że mam kuchnię zamkniętą, gdyby była połaczona z salonem albo przynajmniej jadalnią to wtedy moznabypodziwiacpiekno z innych pomieszczeń Smile. Znalazłem sobie też dobrą i niedrogą firmę którą także i Tobie polecam - http://mcgranit.pl/pl/galeria/category/8-blaty-kuchenne, w razie pytań pisz śmiało, bo mogę ci sporo podpowiedzieć ale nie wiem co cię interesuje, pzdr.


Granitowy blat do kuchni - TropicielskaDanuta - 03-30-2017 01:16 PM

Szaleję na punkcie blatów granitowych, szczególnie jeśli miałabym mieć otwartą kuchnię Smile. Wygląda to po prostu niesamowicie, tak jak piszesz, głebia koloru jest po prostu niezwykła. W ogóle uwielbiam gotować i mam wrażenie że w takiej kuchni gotowałabym i piekła dwa razy wiecej bo jak tu nie ulec pięknu prawdziwego zimnego kamienia?


Granitowy blat do kuchni - chromoson - 03-30-2017 02:59 PM

Zamówiłem blaty z usługa montażu w firmie o której piszesz i nie żałuję. Tanio i bardzo fachowo, wszystko swietnie spasowane jakby te blaty były w kuchni od zawsze. Zanim się zdecydowałem to miałem troche wątpliwości, wiadomo jak to jest jak sie nigdy nie miało granitu w domu, ale jak już pisałem nie żałuję i zdecydowałbym się bez wahania drugi raz.


Granitowy blat do kuchni - DetektywSnów - 03-30-2017 05:05 PM

Skoro tak piszecie to chyba nawet nie mam się co zastanawiać. Dzwoniłam do tej firmy i tak mniej wiecej jak udało się pobieżnie wyliczyć cenę to wyszło niedrogo. Na pewno taniej niż we wszystkich firmach w których pytałam.


Granitowy blat do kuchni - Kastet - 03-30-2017 06:33 PM

no to się bardzo cieszę że link sie przydał.


Granitowy blat do kuchni - DetektywSnów - 03-30-2017 07:55 PM

Chyba nie bardziej niż ja Smile. Dziękuję i zamykam temat.