ekohabitat.pl
Współpraca z architektem wnętrz w Częstochowie – kogo polecacie? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Współpraca z architektem wnętrz w Częstochowie – kogo polecacie? (/w-wspolpraca-z-architektem-wnetrz-w-czestochowie-%E2%80%93-kogo-polecacie)Współpraca z architektem wnętrz w Częstochowie – kogo polecacie? - X-man - 03-24-2017 11:06 AM

Zależy mi na zmianie wizerunku przestrzeni firmowej, która jest dostępna dla klientów. PO prostu mamy nowy projekt, który ma się łączyć też ze zmianą otoczenia w firmie. Potrzebujemy więcej świeżości, zieleni i nowego spojrzenia. Kogo z rynku częstochowskich architektów wnętrz polecicie do tego rodzaju prac?


Współpraca z architektem wnętrz w Częstochowie – kogo polecacie? - Freddy - 03-24-2017 01:42 PM

To chyba dość specyficzna praca, skoro trzeba brać pod uwagę co najmniej kilka aspektów, na których zależy klientowi. Wielki podziw dla wszystkcih osób, które proejktują tego rodzaju wnętrza.


Współpraca z architektem wnętrz w Częstochowie – kogo polecacie? - X-man - 03-24-2017 04:15 PM

Zgadzam się z Tobą, że trzeba mieć do tej pracy talent...Jakby wystarczyła jakaś podstawa to sam z szefem byśmy usiedli na kartką papieru i coś tam narysowali, ale nie o to przecież chodzi. To musi być przysłowiowy strzał w dziesiątkę.


Współpraca z architektem wnętrz w Częstochowie – kogo polecacie? - Steropianowa - 03-24-2017 05:03 PM

Hehe, sam z szefem, jestem bardzo ciekawa Smile)) A tak na poważnie, to poważnej roboty warto zatrudnic tych projektantów http://www.gajecka.pl/projektowanie-aranzacja-wnetrz, któyz mają już na koncie mnóśtwo tego rodzaju prac. To najlepsi architekci wnętrz w Częstochowie, którzy zawsze rozmawiają z klientem i wsłuchują się w jego oczekiwania.


Współpraca z architektem wnętrz w Częstochowie – kogo polecacie? - Xamara - 03-24-2017 05:40 PM

To dobra firma, która potrafi stworzyc zupełnie nowy świat, biorąc pod uwagę klory wnętrz, rozmeszczenie oświetlenia, czy nawet drobnych dodatków, które na pierwszy rzut oka nic nie wnoszą do wystroju.