ekohabitat.pl
Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Różne (/dzial-rozne-8)
+--- Wątek: Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie (/w-szukam-przewodnika-turystycznego-w-warszawie)

Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie - Bolesław - 03-20-2017 07:42 AM

Cześć wszystkim. Niedawno przyjechałem do Warszawy, gdzie zaczynam niedługo studia. Wiąże przyszłość z tym miastem, chcę też połączyć studia z pracą, dlatego chciałbym się mniej więcej orientować w topografii miasta. Myślałem o tym, aby skorzystać z usług przewodnika turystycznego w Warszawie. Czy znacie kogoś, kto w miarę niedrogo świadczy takie usługi? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie - Freddy - 03-20-2017 08:07 AM

Cena jest uzależniona od tego, czy będziesz spacerować sam, w jakim języku chcesz być oprowadzany i jak długo. O języku wspominam, bo jest możliwość oprowadzania nie tylko po polsku – moim zdaniem to wielki atut. Oczywiście w grupie jest taniej, podobnie w sytuacji, gdy wycieczka trwa dłużej.

Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie - X-man - 03-20-2017 11:02 AM

Wychowawczyni mojej siostry zorganizowała właśnie coś takiego, że zamówiła oprowadzanie po Warszawie dla całej klasy – na pewno zapłaciła wówczas taniej. Może spróbuj się wkręcić w jakąś zorganizowaną grupę, albo zapytaj ludzi z roku, czy nie byliby chętni na taką wycieczkę.

Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie - FranciszekB. - 03-20-2017 12:38 PM

Cennik oraz inne szczegóły, przeczytasz na stronie internetowej: http://warsawguide.waw.pl/. Dowiesz się tam wszystkiego, co może zaoferować Ci przewodnik turystyczny Warszawa pokaże się dla Ciebie z jak najlepszej strony, ponieważ przewodnik pokaże Ci najciekawsze miejsca w stolicy, które warto zobaczyć. Na mnie największe wrażenie zrobiło Stare Miasto.

Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie - Bolesław - 03-20-2017 03:22 PM

Wiele ludzi właśnie się zachwyca starym miastem, a ja tam nigdy nie byłem. Chyba muszę to nadrobić.

Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie - FranciszekB. - 03-20-2017 06:13 PM

Stanowczo! Zresztą w jakimś stopniu i tutaj, strona internetowa którą przytoczyłem, okaże Ci się pomocna. Znajdziesz tam galerię, która jest takim przedsmakiem tego, co czeka Cię podczas wycieczki z przewodnikiem.

Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie - PiłkarzBarcelony - 03-20-2017 06:23 PM

Dla mnie najlepszym punktem wycieczki był Zamek Królewski. Ten przewodnik świadczy oddzielny cennik do tej właśnie usługi. Oprowadzanie po Zamku trwa około półtorej godziny.

Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie - Bolesław - 03-20-2017 08:38 PM

Więc też chętnie zobaczę. Dziękuję Wam za pomoc! Pozdrawiam.