ekohabitat.pl
Szukam sprawdzonych zamienników do drukarek laserowych - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Komputery (/dzial-komputery)
+--- Wątek: Szukam sprawdzonych zamienników do drukarek laserowych (/w-szukam-sprawdzonych-zamiennikow-do-drukarek-laserowych)Szukam sprawdzonych zamienników do drukarek laserowych - Bolesław - 02-28-2017 11:24 AM

Cześć. Jak mówi temat szukam zamienników tonerów ale po przejściach z drukarkami laserowymi wiem jak trudno jest dostać coś sensownego w dobrej cenie, wiec moze wy mi pomozecie znaleźć coś odpowiedniego co nie popsuje mi drukarki Smile. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.


Szukam sprawdzonych zamienników do drukarek laserowych - biegaczka - 02-28-2017 01:39 PM

Na twoim miejscu uważałabym z zamiennikami bo drukarki różnie je tolerują. Niektóre rzeczywiście drukują ładnie ale mi zdarzyło się popsuć drukarkę przez używanie zamiennika. Zapchały się dysze czy głowica bo tusz miał za dużą lepkość. Koszt naprawy przewyższał zakup nowej i tak pożegnałam się z urządzeniem towarzyszącym mi przez lata, także ostroznie.


Szukam sprawdzonych zamienników do drukarek laserowych - PiłkarzBarcelony - 02-28-2017 04:10 PM

Głowica zatkała się bo drukarka miała za długą przerwę w pracy. Tusz nie ma tu nic do rzeczy – czy zamiennik czy nie byleby się zgadzały parametry. A wracając do laserowych to świetnie kolege rozumiem bo mozna zbankrutować na oryginalnych tonerach. Dla siebie zamawiam zamienniki tu - sklep.bamapol.pl/tonery-do-drukarek-laserowych-c-75_77.html. Z żadnymi nie miałem nigdy problemu a ceny o wiele niższe niż w podobnych hurtowniach. Jeśli masz jakieś wątpliwości to podaj model drukarki i coś więcej pomogę.


Szukam sprawdzonych zamienników do drukarek laserowych - DanDanDan - 02-28-2017 05:28 PM

Na sklep.bamapol.pl rzeczywiście można dorwać tanie i dobre zamienniki do atramentowych i laserowych. Jako że mam w biurze 4 drukarki to idzie sporo zaoszczedzic. O oryginałach nawet nie mysle bo jakość wydruków mam taką samą, żywotność drukarki w zasadzie sie nie zmienia, ja przynajmniej nie zauważyłem, a ceny to już sami wiecie Wink. Pozdrawiam serdecznie.


Szukam sprawdzonych zamienników do drukarek laserowych - Bolesław - 02-28-2017 06:57 PM

Dziękuję za informacje i wasze prywatne opinie. Dużo to dla mnie znaczy że zechcieliście odpisać bo nie jest to pierwsze forum na jakim zadałem to pytanie ale nigdzie nie dostałem takich odpowiedzi jak tu. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam.


Szukam sprawdzonych zamienników do drukarek laserowych - PiłkarzBarcelony - 02-28-2017 08:54 PM

Wiem jak to jest czegoś szukać i pytać na forach wiec jak mogę pomóc to zawsze się staram coś tam napisać bo może niedługo znów czegos bede potrzebował i jak nikt mi nie pomoze to bede mial pełne prawo do psioczenia Tongue