ekohabitat.pl
Jaki krem na zmęczone oczy polecacie? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Różne (/dzial-rozne-8)
+--- Wątek: Jaki krem na zmęczone oczy polecacie? (/w-jaki-krem-na-zmeczone-oczy-polecacie)Jaki krem na zmęczone oczy polecacie? - Bolesław - 02-22-2017 02:20 PM

Cześć, coś mi się ostatnio zaczęło dziać z oczami bo skóra posiniała, szczególnie pod nimi i w ogóle wydaje mi się że zaraz mi opadną powieki. Tak jakby wszystko wisiało. Pomyślałem ze może jakiś krem na zmęczone oczy mógłby mi pomóc. Co warto kupić?


Jaki krem na zmęczone oczy polecacie? - LalkaWkropki - 02-22-2017 03:00 PM

Bardzo dobry i niedrogi krem na zmęczone oczy z którego sama korzystam: https://www.floslek.pl/10,katalog_pharma/43,skora-wokol-oczu.html. Znam problem o którym mówisz bo u mnie zaczęło się to jak urodziło się dziecko. Noce nieprzespane, ciągłe zmęczenie - jednym słowem prawdziwy egzamin z zycia. Sine wory pod oczami powstały bardzo szybko i nie zniknęły jak zaczęlam odsypiać wiec koleżanka poleciła mi ten krem i problem zniknął jak ręką odjął. Wszystko wróciło do normy i już nikt mi nie mówi że wyglądam na zmęczoną Tongue


Jaki krem na zmęczone oczy polecacie? - Steropianowa - 02-22-2017 05:23 PM

Nie znam tego kremu a z chęcią spróbuję bo zmęczone oczy to dziś jakaś plaga. Nie wiem czy to kwestia klimatyzacji czy stylu życia ale większośc moich znajomych, facetów jak i kobiet się uskarża.


Jaki krem na zmęczone oczy polecacie? - Bolesław - 02-22-2017 08:04 PM

Dziękuję bardzo za polecenie specyfiku. Już zamówiłem i mam nadzieje że pomoże. Jak szybko mogę spodziewać się realnych efektów?


Jaki krem na zmęczone oczy polecacie? - LalkaWkropki - 02-22-2017 09:41 PM

Zależy od uwarunkowań organizmu. Mi pomógł po pierwszym tygodniu, czułam się lepiej a skóra wokół oczu się rozjaśniła i była bardziej napięta. To dobry krem na bazie świetlika więc efekty na pewno szybko się pojawią.