ekohabitat.pl
Co sądzicie o nowoczesnym tablecie Microsoftu? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Komputery (/dzial-komputery)
+--- Wątek: Co sądzicie o nowoczesnym tablecie Microsoftu? (/w-co-sadzicie-o-nowoczesnym-tablecie-microsoftu)

Co sądzicie o nowoczesnym tablecie Microsoftu? - Kastet - 01-18-2017 07:00 AM

Witam. Słyszałem, że warto mieć w swojej firmie nowoczesne urządzenie określane jako tablet biznesowy. Nie jestem co do tego przekonany, gdyż jest to drogi sprzet, a z wyglądu przypomina zwykły laptop. A Wy używacie takiego tabletu w swoich firmach?

Co sądzicie o nowoczesnym tablecie Microsoftu? - chromoson - 01-18-2017 08:22 AM

Zapewne masz na myśli tablety Microsoftu? Ja posiadam jeden taki tablet i uważam go za bardzo przydatne urządzenie. Nie powiedziałbym, że jest podobny do laptopa, gdyż jest dużo lżejszy i posiada unikalną obudowę wykonaną ze specjalnego stopu magnezu. Poza tym tablet jest bardzo estetyczny, wygodny w użyciu oraz wytrzymały. Natomiast laptopa przypominać może w tym, iż wykorzystuje takie podzespoły, które zapewniają użytkownikom wszystkie funkcje oraz moc komputera przenośnego. A co do ceny tego sprzętu, to w niektórych sklepach nie jest ona wygórowana. Np. na stronie http://www.indata-solutions.pl/microsoft-surface można znaleźć tablety Microsoftu w dobrych cenach.

Co sądzicie o nowoczesnym tablecie Microsoftu? - Kastet - 01-18-2017 11:00 AM

No to w sumie jestem pozytywnie zaskoczony Twoją opinią, a także tym, że znalazłeś te tablety w dobrych cenach. Wiesz coś może więcej na temat sklepu, który zamieścił ofertę na tej stronie internetowej?

Co sądzicie o nowoczesnym tablecie Microsoftu? - chromoson - 01-18-2017 01:08 PM

Jest to firma informatyczna INDATA SOLUTIONS, która posiada szeroką ofertę rozwiązań informatycznych dla klientów firmowych. Oprócz profesjonalnego wsparcia IT oferuje również tablety biznesowe na korzystnych warunkach.

Co sądzicie o nowoczesnym tablecie Microsoftu? - Kastet - 01-18-2017 03:58 PM

Rozumiem. Tak więc jestes przekonany, że to sprawdzona firma? Tam właśnie kupiłeś swój tablet biznesowy?

Co sądzicie o nowoczesnym tablecie Microsoftu? - chromoson - 01-18-2017 06:14 PM

Jak najbardziej polecam tę firmę. U nich kupiłem swój tablet biznesowy i teraz przymierzam się do zakupu kolejnego, gdyż takie funkcjonalne urządzenie przyda się również moim pracownikom.