ekohabitat.pl
Poszukuję firmy ze Szczecina produkującej okna. - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Poszukuję firmy ze Szczecina produkującej okna. (/w-poszukuje-firmy-ze-szczecina-produkujacej-okna)

Poszukuję firmy ze Szczecina produkującej okna. - DanDanDan - 01-11-2017 12:23 PM

Cześć! Potrzebuję namiaru na firmę, która zajmuje się produkcją okien, szczególnie ze Szczecina lub okolic. Kupiłem mieszkanie z dość nietypowymi wymiarami okiem i chcę się zgłosić prosto do producenta.

Poszukuję firmy ze Szczecina produkującej okna. - PiłkarzBarcelony - 01-11-2017 02:57 PM

Jest tylko jedna firma w Szczecinie, która zagwarantuje Ci pełen profesjonalizm i niezawodne okna, ale zapomniałem nazwy.

Poszukuję firmy ze Szczecina produkującej okna. - FranciszekB. - 01-11-2017 05:28 PM

Sprawdź producentokien.eu/, codziennością dla nich jest produkcja okien Szczecin jest natomiast miejscem, gdzie prowadzą działalność. Korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że okna na wymiar wykonują perfekcyjnie. Zimą w domu cieszymy się ciepłem, a latem chłodem, również nie przedostają się żadne dźwięki z pobliskiego placu zabaw Smile

Poszukuję firmy ze Szczecina produkującej okna. - PiłkarzBarcelony - 01-11-2017 05:48 PM

Tak to oni! Również polecam ich usługiSmile

Poszukuję firmy ze Szczecina produkującej okna. - DanDanDan - 01-11-2017 07:19 PM

Dzięki, na taką odpowiedź liczyłem, krótko i na temat - na pewno skorzystam!