ekohabitat.pl
Czy pokaz sztucznych ogni na weselu to dobry pomysł? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Czy pokaz sztucznych ogni na weselu to dobry pomysł? (/w-czy-pokaz-sztucznych-ogni-na-weselu-to-dobry-pomysl)Czy pokaz sztucznych ogni na weselu to dobry pomysł? - Sandra - 11-30-2016 12:30 PM

CześcSmile wielkimi krokami zbliża się nasze wesele i tak zastawiamy czy zafundować gością jakieś dodtkowe atrakcje, narzeczony mowi, ze fajny by był pokaz fajerwerków na weselu, ja się waham, bo to jednak dodatkowe koszty, a wy co o tym sadzcie, czy taki pokaz na weselu to dobry pomysł?


Czy pokaz sztucznych ogni na weselu to dobry pomysł? - SynBorsuka - 11-30-2016 01:06 PM

ekstra w koncu wesele jest raz w zyciu warto swiętowac z przytupem!


Czy pokaz sztucznych ogni na weselu to dobry pomysł? - LalkaWkropki - 11-30-2016 03:45 PM

a mezczyzni to jak zwykle duze dzieci nie wazne ze dużo kasy się na wesele wydaje, jeszcze trzeba dodatkowe atrakcje wymyslac, a może lepiej zamiast wydawac kase to sobie te pieniadze odlozyc? A zrszata robta co chceta, jak to mawia klasyk.


Czy pokaz sztucznych ogni na weselu to dobry pomysł? - DanDanDan - 11-30-2016 06:07 PM

oj już bez przesady, to wcale nie jest takie drogie a przy takim podejcu to w ogóle lepiej wesela nie robic, bo po co pieniądze wydawac? ale jeśli na serio myśliscie o fajerwerkach na weselu to dobrym pomysłem bedzie zlecic to profesjonalistom, którzy sprawia, ze to nie bedzie tylko zwykle wypuszczanie fajerwerkow w powietrze, ale prawdziwy niezapomnany seans


Czy pokaz sztucznych ogni na weselu to dobry pomysł? - Perła89 - 11-30-2016 08:08 PM

Zgadzam się z kolega to może być niezapomniane przeżycie, a taka pofesjonalna firma na pewno zadba tez o Wasze bezpieczenstwo.


Czy pokaz sztucznych ogni na weselu to dobry pomysł? - X-man - 11-30-2016 09:47 PM

na moim wesalu był taki pokaz i do dziś w rodznie go wspominamy, jesli masz jakiekolwiek wątpilwosci wejdz na http://www.piroart.eu/Pokazy-sztucznych-ogni/4/21/ i zobacz filmiki z takich pokazów sylwestrowych urodzinowych i weselnych, polecam.