ekohabitat.pl
Jak wybrać się do Ziemi Świętej? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Off (/dzial-off)
+--- Dział: Różne (/dzial-rozne-8)
+--- Wątek: Jak wybrać się do Ziemi Świętej? (/w-jak-wybrac-sie-do-ziemi-swietej)

Jak wybrać się do Ziemi Świętej? - Jolka65 - 11-30-2016 11:52 AM

Chciałabym wybrać się do Izraela. Słyszałam, że wycieczki do Ziemi Świętej są niezapomniane i pomagają odkryć Boga… Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Byliście, chcecie się wybrać? Jeśli byliście, to z jakiego biura podróży korzystaliście? A może byliście na tyle odważni, że sami sobie wszystko zorganizowaliście?Wink

Jak wybrać się do Ziemi Świętej? - stokrotka - 11-30-2016 02:21 PM

nie byłabym na tyle odważna, bałabym się lecieć sama… wolałam skorzystać z biura podróży. Na ich stronie internetowej misjatravel.pl przeczytałam dokładny plan wycieczki i od razu czułam się bezpieczniej.Wink

Jak wybrać się do Ziemi Świętej? - Bolesław - 11-30-2016 03:33 PM

ja tak samo. Uważam, że wycieczki do Izraela z biurem podróży Misja Travel są naprawdę dobrze zorganizowane. A że niezapomniane i pozwalają odkryć wiele ciekawych rzeczy to już inna sprawa.Wink na pewno warto się wybrać!

Jak wybrać się do Ziemi Świętej? - Freddy - 11-30-2016 04:04 PM

jeszcze nie byłem w Izraelu, ale któregoś dnia chciałbym się tam wybrac…

Jak wybrać się do Ziemi Świętej? - LalkaWkropki - 11-30-2016 05:28 PM

zobaczenie miejsc znanych z biblii na pewno byłoby ciekawe, nawet nie wyobrażam sobie jak to jest tak po prostu pójść do Betlejem albo na Górę Tabor.Smile

Jak wybrać się do Ziemi Świętej? - Jolka65 - 11-30-2016 06:09 PM

dzięki za komentarze, to biuro podróży ma naprawdę fajne rozkłady dnia na stronie.Wink