ekohabitat.pl
Materiały – skąd je wziąć? - Wersja do druku

+- ekohabitat.pl (http://www.ekohabitat.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Materiały – skąd je wziąć? (/w-materialy-%E2%80%93-skad-je-wziac)Materiały – skąd je wziąć? - Kastet - 11-30-2016 11:46 AM

Czołem, jest taka sprawa. Potrzebujemy z żoną dobrego materiału na blat do kuchni. Przeglądaliśmy parę ofert w sklepach i nic nam się nie podoba. Dlatego jakieś wskazówki czy namiary konkretne byłyby pożądane. Poza tym chcemy dobrać deskę na taras i znowu nie wiemy co wybrać...


Materiały – skąd je wziąć? - chromoson - 11-30-2016 12:21 PM

Hehe, znam doskonale ten brak zdecydowania. Udziela mi się całkiem często ale akurat w temacie blatów mogę coś podsunąć. Konkretnie to http://www.inston.pl/index.php/oferta/blaty/blaty-kuchenne. Bardzo ciekawy dostawca, cenowo nie wypada źle. Przejrzyjcie sobie katalog.


Materiały – skąd je wziąć? - TropicielskaDanuta - 11-30-2016 02:36 PM

Zajrzyj może do jakiejś hurtowni? Pamiętam że jak robiłam u siebie remont to często w hurtowniach mieli jakieś końcówki serii w bardzo dobrych cenach.


Materiały – skąd je wziąć? - Sandra - 11-30-2016 02:52 PM

Jeśli chodzi o taras to ostatnio popularnym rozwiązaniem jest deska kompozytowa http://www.inston.pl/index.php/oferta/deska-kompozytowa. Ogólnie na Inston.pl mają naprawdę sporo fajnych propozycji i to takich nietypowych nawet.


Materiały – skąd je wziąć? - Bolesław - 11-30-2016 05:46 PM

Bardzo cenię sklepy czy hurtownie które specjalizują się w danym typie materiałów czy wyrobów. Jakoś z miejsca mam do nich zaufanie.