ekohabitat.pl

Pełna wersja: Gdzie znajdę sklep z dobrą bielizną ciążową.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem w 7 miesiącu ciąży a brzuch mam jakbym była w 9. Żadne majtki na mnie nie pasują, a nie chcę nosić jakichś takich paskudnych czy niewygodnych. Skoro i tak mam szlaban na wszystko to chociaż bieliznę chciałabym mieć ładną i wygodną. Może któraś wie, gdzie kupię taką?
To chyba wszystkie kobietki w ciąży maja ten sam dylemat. Najważniejsza jest wygoda, no ale jak się idzie do lekarza, to też głupio iść w jakichś byle jakich. Ja mam taki ulubiony sklepik w swoim mieście i tam właścicielka mi zamawia fajne biustonosze i figi.
Majtki muszą być takie, żeby i mamie i maluszkowi było wygodnie, dlatego należy sprawdzać, czy majtki nie uciskają nadmiernie brzucha i czy pas materiału, z którego są one wykonane jest na tyle duży, żeby dał się naciągnąć na brzuch. Zajrzyj może tu: https://wyprawkowy.pl/majtki-figi-198 i zobacz, czy to takie majtki jak byś chciała. Sklep współpracuje między innymi z dwiema najlepszymi firmami – BabyOno i Canpol babies, które od lat produkują bieliznę dla ciężarnych, więc ich produkty są naprawdę dobrej jakości, bo oparte na wieloletnich doświadczeniach.
Chętnie też kupiłabym biustonosz, który uniósłby te moje nabrzmiałe piersi, a potem na przykład pomagał w karmieniu maleństwa.
Z tym do karmienia jeszcze bym się wstzrymała, bo to na pewno jeszcze nie koniec rośnięcia, ale na bieżąco przecież też musisz dbać o biust, bo w przeciwnym razie potem będziesz żałować. W sprzedaży są bardzo ładne biustonosze dla przyszłych mam, nawet z koronką Smile
No ok., rozejrzę się, choć tak naprawdę to nie chciałabym wydawać kasy na biustonosze, będzie mnóstwo innych potrzeb związanych z maleństwem. Ale dzięki.
Przekierowanie