ekohabitat.pl

Pełna wersja: Proszę o namiary na dobrą plantację świerka pospolitego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Szukam jakiejś dobrej plantacji świerka pospolitego. Co przez to rozumiem? Chciałbym kupić zdrowe i zadbane drzewka, które będą pięknie rosły w moim ogrodzie. Smile Doprecyzuję, że chodzi o północny zachód, a więc województwo wielkopolskie i zachodniopomorskie. Smile
Witaj. Ja akurat z południa, więc nie znam żadnej plantacji z Twoich okolic. Przypomnę Ci tylko o tym, żebyś dopytał o odmianę przystosowaną do warunków ogrodowych. Niby to samo drzewo, ale bardziej odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Smile
Tak, tak. Mam to na uwadze. Ale wskazówka cenna. Może okazać się przydatna, jeśli ktoś będzie szukał tu informacji o świerkach.
Dzień dobry. Jeśli interesuje Cię dostosowany do warunków ogrodowych świerk pospolity plantacja, która oferuje takie drzewa jest dostępna pod tym linkiem: http://abcmosty.pl/oferta/swierk-pospolity. Gorąco polecam. Oferowane przez nich drzewa są zdrowe i wytrzymałe. Na pewno będą świetnie prezentować się w Twoim ogrodzie.
Śliczne dzięki. Widzę, że mają duży wybór. Za kilka dni pewnie uda mi się ich odwiedzić.
Witajcie. Mogę potwierdzić to, co napisano wyżej. Plantacja Choinek P.H.P. ABC Sp. J. to absolutnie najwyższej klasy uprawa drzew choinkowych. Jako że mieszkam nieopodal, każdego roku kupuję drzewko świąteczne. Smile Kilka razy zdarzyło mi się też kupić doniczkowe. Nigdy się nie zawiodłem. Co najważniejsze, pracownicy zawsze służą radą i pomocą.
Dzięki. Każda informacja na ich temat ma znaczenie. W sumie to planuję wcale nie taki mały zakup.
W takim razie powodzenia życzę. Tak w ogóle to polecałbym, żebyś porozmawiał z nimi o ewentualnym przystosowaniu gleby itp. Niby nic wielkiego, bo świerki pospolite to dość odporne drzewa, ale może pomóc, jeśli zależy Ci na jak najlepszym efekcie.
Masz rację. Poszukam informacji i na pewno z nimi porozmawiam. Jeszcze raz dzięki. Smile
Przekierowanie