ekohabitat.pl

Pełna wersja: Gdzie dostanę w Lublinie dobre moskitiery?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wsystkim! Chyba wszyscy wiemy, jak to jest, jak jest wiosna czy lato, jest w domu wieczorem gorąco, że nic tylko otworzyć okno, a wtedy wpadają one… mali latający krwiopijcy, którzy drażnią człowieka, bo latają tuż pod sufitem, czekając, aż światło zgaśnie, a człowiek położy się spać. Ja stwierdziłem, że nie chce mi się już za nimi latać z kapciami, dlatego też chcę kupić jakieś porządne moskitiery. I teraz do Was pytanie, gdzie w naszym pięknym mieście można kupić takie moskitiery, żeby uchronić się przed tymi małymi zbójami, a jednoczesnie nie przepłacić?
To musi być od razu z Lublina? Wystarzcy, że popatrzysz sobie po internecie i kupisz sobie siatki, które są przyczepiane na rzep. Ja widziałem takie już za 2 złote od paczki. Powiedzmy, że masz 8 okien, to wydajesz 16 złotych i jesteś król Smile
Oho… ja już się na takie siatki z alledrogo nacięłam i nie polecam. Raz, że to jakaś tania chińszczyzna, czy inne takie badziewie, dwa, że odkleja się od framug okien (nawet, jak były wyczyszczone i odtłuszczone, jak było w wytycznych), trzy, że rwą się jak stare szmaty. Nie polecam.
Nawet nie chciałbym takich na rzep. Wolę coś solidniejszego, coś bardziej na stałe.
To Ty masz problem tylko z komarami, a w okół mojego domu lata mnóstwo szerszeni :O To dopiero są przerażające potwory!
U mnie też się zdarzają, no ale jak już będzie siatka, to i one nie będą mi straszne Smile
Hej kolego! Doskonale Cię rozumiem, że wolisz jakieś bardziej stałe rozwiązanie. Ja osobiście też korzystałem kiedyś z takich na rzep, to tak naprawdę wszystkie one były ledwo na sezon, choć zdarzało się, że za taką paczkę dawałem i 20 złotych. W końcu jednak się zdenerwowałem i poszukałem firmy od moskitier w Lublinie. Trafiłem wówczas na link https://www.oknalublin.com/moskitiery. Powiem Ci, że mają naprawdę fajne rozwiązania. Najbardziej się właśnie obawiałem okien dachowych, jednak rolowana moskitiera załatwiła sprawę Smile
Rolowana? Są takie?
No jak wejdziesz na stronę to się przekonasz Smile Są idealne własnie do okien dachowych, albo do drzwi balkonowych np. Mają rózne funkcjonalne rozwiązania. Najlepiej skontaktuj się z nimi i powiedz, jakich moskitier potrzebujesz.
Przekierowanie