ekohabitat.pl

Pełna wersja: Ile kosztuje dobra i prawdziwa czapka futrzana?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Orientuje się ktoś w cenach wyrobów z futra? Ile może kosztować dobra i prawdziwa czapka z lisa? Chodzi mi o widełki bo znalazłem podejrzanie tanią oferte i nie wiem czy zamawiać czy nie. Jak uważacie? Pozdrawiam.
Zależy o jaką czapkę chodzi, ale dobrym miejscem do porównania cen jest ten sklep - https://fox-fashion.pl/14-czapki-futrzane. W ofercie mają prawdziwe czapki futrzane z trwałego futra naturalnego, które będzie służyć przez wiele lat i cały ten czas cieszyć swoim pięknym wyglądem. Sklep jest sprawdzony, mam od nich kilka rzeczy, sporo też zamawiałam dla sióstr.
Tu jest jeszcze taniej.. jak to możliwe?
Muszę wejśc w słowo bo szukam czapek z pomponem z lisa, dostanę coś takiego u nich? Czapka wełniana mnie interesuje.
Pewnie że znajdziesz coś takiego. Czapki z pomponem z lisa są tu - https://fox-fashion.pl/24-czapki-welniane-z-pomponem. Sama czapka uszyta jest z tej lepszej wełny dzięki czemu się nie siepie i nie gryzie w głowe. Fajnie też wygląda, jeśli ktoś lubi futra ale nie chce całej czapki z tego materiału to będzie zadowolony z tego wyboru, chociaż ja mam dwie. Jedna na wieksze mrozy, a druga na jesień i lekką zimę Smile
A nie szkoda wam tych zwierząt? Nie chce zeby to smiesznie zabrzmiało ale problem jest poważny. Kiedyś taki lis chodził sobie po lesie a dziś został z niego tylko kawałek futra. Nie daje wam to do myślenia?
Po żadnym lesie ten lis nie chodził bo większość futer pochodzi z hodowanych zagrodowo zwierząt. Dodatkowo futra naturalne mniej szkodzą środowisku. Mówi się że jedno takie futro wystarcza na tyle co 4 sztuczne, wiesz jak długo sztuczne rozkłada się w ziemi? Latami. O korzysci dla portfela nie wspomnę bo lepiej wydać troche wiecej raz niż 4 razy nieco mniej. Pozdrawiam.
Nie wiedziałem że eko futra są takie ciężkie do rozłożenia...
Zawsze trzeba poznać dwie strony medalu, grupy interesów zawsze chcą żebyś patrzył tylko w jedną stronę.
Przekierowanie