ekohabitat.pl

Pełna wersja: Chcę się starać o samochód zastępczy w Łodzi z PZU, wiecie z jakimi wypożyczalniami współpracuje to towarzystwo ubezpiec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Was KochaniSmile Chce sie starać o samochód zastępczy z PZU w Łodzi, wiecie moze z jakimi wypożyczalniami w tym mieście wspołpracuje to towarzystwo? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.
Wykaz takich wypożyczalni powinien być na stronie internetowej PZU, zresztą najlepiej od razu zgłoś szkode do PZU samochód zastępczy w Łodzi dostaniesz bardzo szybko, tylko jak bedziesz wypożyczać samochód zastępczy zbieraj wszystkie rachunki, nawet za taksówke, a polisa OC sprawcy to wszysko pokryje.
Prawda jest taka, ze niektore ubezpieczalnie sie ociągają, nawet jeśli zgłosisz ze chcesz auto zastępcze, dlatego najlepiej od razu zgłos się do wypożyczalni, która moze pomóc w załatwieniu farmalności, ale faktem jest, ze zwrot kosztów następuje po zakończeniu okresu wypożyczenia i po przedstawieniu wszystkich rachunków.
Nie czekaj, jeśli sprawca wypadku był ubezpieczony w PZU samochód zastępczy w Łodzi wypożycz w renomowanej wypożyczalni, dokładnej nazwy w tej chwili nie pamietem, ale na http://metropolis-rent.pl/towarzystwa-ubezpieczeniowe/ znajdziesz dokladne namiary i liste towarzystw z jakimi współpracuje owa wypożyczalnia, poza PZU jest tam m.in. Warta czy Allianz.
a co zrobić jeśli ubezpieczyciel odmówi zapłaty za auto zastępcze do celów prywatnych?
Wg wyroku Sądu Najwyższego nie ma prawa tego zrobic, chyba ze wypożyczyłas samochód zastępczy o znacznie wyzszym standardzie niż Twój i nie potrafisz udokumentować, ze akurat takie auto było Ci potrzebne.
Weszłam tu przypadkiem, ale duzo ciekawych rzeczy sie dowiedziałam na temat załatwiania aut zastępczych, kto wie moze mi sie to przyda.
Przekierowanie