ekohabitat.pl

Pełna wersja: Pilnie poszukuję dietetyka sportowego, ktoś coś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, szukam dietetyka sportowego dla gimnastyczek. Poprzedni zakończył z nami współpracę praktycznie z dnia na dzień, przed zawodami i na gwałt potrzebujemy nowego. Tylko, że to nie może być taki zwykły dietetyk, co zajmuje się odchudzaniem, ale specjalista od sportowców. Gimnastyczki sa szczupłe, ale bardzo umięśnione, musza mieć sile i tu potrzebna jest dieta, która wspomaga rozwój mięśni, ale ni obciąża organizmu.
Bez wątpienia w zawodowej gimnastyce niezbędna jest profesjonalna dieta. A to może zapewnić tylko dobry dietetyk sportowy. Wiem, jakie to ważne, bo sam kiedyś byłem sportowce Wink Moja drużyna korzysta z usług tej firmy przyjazny-dietetyk.pl/. Plus jest taki, ze nawet jak z jakiegoś powodu dietetyk nagle odpadnie, bez problemu dostaniecie nowego i nie będzie problemu z ciągłością. No a wiadomo, ze przed zawodami dodatkowy stres nie jest potrzebny ani zawodniczkom ani trenerom Wink Dietetycy tej firmy bardzo często współpracują ze sportowcami wiec mają spore doświadczenie.
Ja powoli stawiam kroki w sporcie, oczywiście nie zawodowo, ale tak co jakiś czas jeżdżę na zawody i tak sobie pomyślałam, ze też bym chciała spróbować współpracy z dietetykiem.
Jasne, to jest bardzo dobry pomysł. Dieta jest ważna na każdym etapie.
Też tak myślę Smile
Przekierowanie