ekohabitat.pl

Pełna wersja: Chcę sprzedać samochód – znacie jakiś skup samochodów we Włocławku?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie wszyscy! Chciałem opchnąć swój stary samochód. Wobec tego szukam jakiegoś komisu czy skupu, który by chciał go ode mnie odkupić. Chodzi, oczywiście jak w tytule zaznaczyłem, o Włocławek, albo przynajmniej jakieś jego okolice. Jak coś kojarzycie, to napiszcie proszę Wink
Ty, a właściwie czemu Ty chcesz go dać do skupu? Nie lepiej jest go komuś sprzedać po prostu? Powiem szczerze, że ja sam się rozglądam za samochodem dla siebie i to właśnie za używanm. Za ile byś go chciał? No i który to rocznik?
Rocznik dosyć wiekowy, bo 98. Co do ceny, to wszystko możemy sobie ponegocjować. Jesteś zainteresowany? Bo jeśli nie, to tak czy inaczej nie chce mi się bawić w szukanie nabywcy, bo ile bym za niego wziął? Raczej tyle, co nic Tongue
O kurczę… sorry nie nawet dla mnie 98 to trochę hardcore… Choć wszystko jeszcze zależy od marki.
To stary Opel, więc tym bardziej wątpię, czy Cię to będzie inteeesować.
Cóż, kolega się nie odzywa, więc chyba nie Tongue W ogóle nie wiem, czy taki samochód ktoś ci odkupi. Przecież równie dobrze to może iść na żyletki, a dostanies zza niego śmieszne pieniądze. To już lepiej wymontowywać poszczególne części i je sprzedawać.
Wbrew pozorom można za niego jeszcze dostac nie małą kasę. Więc stary, jeśli chcesz znaleźć dobry skup samochodów we Włocławku, to sobie wejdź pod adres http://auta-skup.com/19/skup-aut-wloclawek. Tam znajdziesz firmę, która zajmuje się skupowaniem samochodów niezależnie od rocznika, stanu technicznego itp. Wiadomo, w im lepszym stanie samochód tym lepiej go sprzedasz.
Serio? Raczej ople z 98 są raczej mało hodliwe.
No ale pomyśl, że ktoś ma takiego opla i jeszcze chce go doprowadzić do idealnego stanu. To gdzie najpierw idzie? Do takiej firmy, jak ta podana przeze mnie. Tam akurat dokonają jeszcze rzetelnej i uczciwej wyceny i może jeszcze na tym wyjdzie całkiem nieźle. Ja też na Twoim miejscu bujałbym się ze sprzedażą komuś innemu, bo to marnowanie czasu wg mnie.
Kurczę, rzeczywiście tutaj mam szansę jeszcze sprzedać ten samochód. Skontaktuję się znimi i zobaczymy, co mi powiedzą. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Przekierowanie