ekohabitat.pl

Pełna wersja: Dziwne zmiany na skórze dłoni, co robić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Od pewnego czasu mam bardzo dziwne zmiany na skórze dłoni. Okresowo nie wiadomo skąd i dlaczego pojawiają się czerwone suche place a później skóra na nich zaczyna pękać i pokrywać się ropą. Czytałam o tym sporo w internecie, wygląda na egzemę albo łuszczycę ale w zasadzie to nic w 100% nie pasuje do opisów choroby u innych osób. Co mam robić?
Czym predzej iść do lekarza dermatologa. Bardzo dobry specjalista przyjmuje w Macromedica w Warszawie, chodziłem tam z córką i pomogło bo zmiany trądzikowe zupełnie ustąpiły. Nie liczą sobie dużo a standard opieki i kompleksowośc badań nieporównywalnie lepsze niż w konkurencyjnych przychodniach. Pozdrawiam.
Mógłbyś podać mi link, najlepiej bezpośredni do tego dermatologa? Nie lubię chodzić do lekarzy mimo wszystko... nie da się leczyć jakoś inaczej?
Proszę: macromedica.pl/dermatolog-warszawa/. Do lekarza trzeba iść skoro nawet nie wiesz dokładnie co to jest. Może to być równie dobrze początek jakiejś powazniejszej choroby albo zwykła alergia. Tak czy inaczej zbadać się trzeba i przeprowadzić profesjonalne rozpoznanie choroby. No i najważniejsze, przestań się leczyć na własną rękę, jeśli stosujesz jakieś kremy, maści to daj na wstrzymanie narazie, pozdrawiam.
Przepraszam za wchodzenie w slowo, ale szukam przychodni która wykonuje prywatnie usg narządów ruchu. Szukałem już chyba wszedzie ale nie znalazłem w Warszawie żadnego gabinetu oferującego takie usług.
Robiłam USG kolana w tej przychodni o której pisze kolega. Wszystkie informacje i numery telefonów żeby się zapisać znajdziesz na macromedica.pl/usg-narzadu-ruchu/. Przychodnię oceniam bardzo pozytywnie. Korzystają z nowoczesnych sprzętów, lekarze są profesjonalni, zainteresowani chorym i mają doświadczenie w rozpoznawaniu nawet najtrudniejszych przypadków. Pozdrawiam serdecnie i wszystkiego dobrego.
Dzięki wielkie, rownież pozdrawiam.
Przekierowanie