ekohabitat.pl

Pełna wersja: Szukam sklepu z elegancką dziecięcą odzieżą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto poleci mi sklep z elegancką odzieżą dla dzieci? Chodzi mi przede wszystkim o garnitury i ładne koszule. Nie chciałabym zbyt dużo wydać ale jak już mam coś kupić to chciałabym zeby było to dobrej jakości i dobrze chłodziło skórę bo dzieci lubią sobie pobiegać a nie chce zeby sie spociły po godzinie zabawy.
Warto przejść się do sieciówek w galerii - http://jankesmoda.pl/o-firmie/ – to jeden z tańszych sklepów oferujących ubrania wysokiej jakości. garnitur syna jest świetnie skrojony, bardzo ładnie leży a koszula dobrze wnetyluje ciało wiec o spoceniu bo chwili biegania nie ma mowy. Pozdrawiam.
Własnie miałam pisać żebyś poszukała sobie na http://jankesmoda.pl/, czy mają sklep w twoim mieście Tongue. Sieć jest duża i uznana, co widze np po moich znajomych. Właściwie każdy ubierał tam swoje dziecko. Głównie ze względu na ceny i wysoką jakość bo garnitury wyglądają jakby były szyte przez krawca. Trzeba tylko zachecic dziecko zeby chcialo troche poprzymierzać.
Dziękuję bardzo za namiary na sklep Smile. Własnie z tym zacheceniem chociażby do odwiedzin sklepu moze być problem no ale nie uprzedzajmy faktów, zobaczymy co bedzie.
O to bym sie nie martwiła bo ja trafiłam na bardzo miłe panie z obsługi, które wiedziały jak podejść do dziecka i zachecic do przymeirzania Smile
Kamień spadł mi z serca ;]
Przekierowanie