ekohabitat.pl

Pełna wersja: Granitowy blat do kuchni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Planuję umieścić w kuchni granitowy blat ale nie wiem czy to na pewno dobre rozwiązanie bo nigdy takiego nie miałam i nigdy też nie korzystałam. Moglibyście mi doradzić czy warto i jak to wygląda od strony pieniedzy? Długo czekałam aż uzbieram na remont wiec nie chciałabym kupić czegoś co się nie sprawdzi albo będzie źle wyglądać. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.
Z tego co obserwuję blat granitowy w kuchni to jedna z lepszych rzeczy na jakie się zdecydowałem w przypadku mojego remontu. Pominę kwestie odporności bo wiadomo że kamień to jeden z najsolidniejszych materiałów na tej planecie. Jeśli mówimy np o estetyce to jest lepiej niż znakomicie bo kolory są żywe i głebokie, samo przebywanie w takiej kuchni sprawia że człowiek czuje sie lepiej. Jedyne czego żałuję to że mam kuchnię zamkniętą, gdyby była połaczona z salonem albo przynajmniej jadalnią to wtedy moznabypodziwiacpiekno z innych pomieszczeń Smile. Znalazłem sobie też dobrą i niedrogą firmę którą także i Tobie polecam - http://mcgranit.pl/pl/galeria/category/8-blaty-kuchenne, w razie pytań pisz śmiało, bo mogę ci sporo podpowiedzieć ale nie wiem co cię interesuje, pzdr.
Szaleję na punkcie blatów granitowych, szczególnie jeśli miałabym mieć otwartą kuchnię Smile. Wygląda to po prostu niesamowicie, tak jak piszesz, głebia koloru jest po prostu niezwykła. W ogóle uwielbiam gotować i mam wrażenie że w takiej kuchni gotowałabym i piekła dwa razy wiecej bo jak tu nie ulec pięknu prawdziwego zimnego kamienia?
Zamówiłem blaty z usługa montażu w firmie o której piszesz i nie żałuję. Tanio i bardzo fachowo, wszystko swietnie spasowane jakby te blaty były w kuchni od zawsze. Zanim się zdecydowałem to miałem troche wątpliwości, wiadomo jak to jest jak sie nigdy nie miało granitu w domu, ale jak już pisałem nie żałuję i zdecydowałbym się bez wahania drugi raz.
Skoro tak piszecie to chyba nawet nie mam się co zastanawiać. Dzwoniłam do tej firmy i tak mniej wiecej jak udało się pobieżnie wyliczyć cenę to wyszło niedrogo. Na pewno taniej niż we wszystkich firmach w których pytałam.
no to się bardzo cieszę że link sie przydał.
Chyba nie bardziej niż ja Smile. Dziękuję i zamykam temat.
Przekierowanie