ekohabitat.pl

Pełna wersja: Współpraca z architektem wnętrz w Częstochowie – kogo polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zależy mi na zmianie wizerunku przestrzeni firmowej, która jest dostępna dla klientów. PO prostu mamy nowy projekt, który ma się łączyć też ze zmianą otoczenia w firmie. Potrzebujemy więcej świeżości, zieleni i nowego spojrzenia. Kogo z rynku częstochowskich architektów wnętrz polecicie do tego rodzaju prac?
To chyba dość specyficzna praca, skoro trzeba brać pod uwagę co najmniej kilka aspektów, na których zależy klientowi. Wielki podziw dla wszystkcih osób, które proejktują tego rodzaju wnętrza.
Zgadzam się z Tobą, że trzeba mieć do tej pracy talent...Jakby wystarczyła jakaś podstawa to sam z szefem byśmy usiedli na kartką papieru i coś tam narysowali, ale nie o to przecież chodzi. To musi być przysłowiowy strzał w dziesiątkę.
Hehe, sam z szefem, jestem bardzo ciekawa Smile)) A tak na poważnie, to poważnej roboty warto zatrudnic tych projektantów http://www.gajecka.pl/projektowanie-aranzacja-wnetrz, któyz mają już na koncie mnóśtwo tego rodzaju prac. To najlepsi architekci wnętrz w Częstochowie, którzy zawsze rozmawiają z klientem i wsłuchują się w jego oczekiwania.
To dobra firma, która potrafi stworzyc zupełnie nowy świat, biorąc pod uwagę klory wnętrz, rozmeszczenie oświetlenia, czy nawet drobnych dodatków, które na pierwszy rzut oka nic nie wnoszą do wystroju.
Przekierowanie