ekohabitat.pl

Pełna wersja: Szukam przewodnika turystycznego w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Niedawno przyjechałem do Warszawy, gdzie zaczynam niedługo studia. Wiąże przyszłość z tym miastem, chcę też połączyć studia z pracą, dlatego chciałbym się mniej więcej orientować w topografii miasta. Myślałem o tym, aby skorzystać z usług przewodnika turystycznego w Warszawie. Czy znacie kogoś, kto w miarę niedrogo świadczy takie usługi? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Cena jest uzależniona od tego, czy będziesz spacerować sam, w jakim języku chcesz być oprowadzany i jak długo. O języku wspominam, bo jest możliwość oprowadzania nie tylko po polsku – moim zdaniem to wielki atut. Oczywiście w grupie jest taniej, podobnie w sytuacji, gdy wycieczka trwa dłużej.
Wychowawczyni mojej siostry zorganizowała właśnie coś takiego, że zamówiła oprowadzanie po Warszawie dla całej klasy – na pewno zapłaciła wówczas taniej. Może spróbuj się wkręcić w jakąś zorganizowaną grupę, albo zapytaj ludzi z roku, czy nie byliby chętni na taką wycieczkę.
Cennik oraz inne szczegóły, przeczytasz na stronie internetowej: http://warsawguide.waw.pl/. Dowiesz się tam wszystkiego, co może zaoferować Ci przewodnik turystyczny Warszawa pokaże się dla Ciebie z jak najlepszej strony, ponieważ przewodnik pokaże Ci najciekawsze miejsca w stolicy, które warto zobaczyć. Na mnie największe wrażenie zrobiło Stare Miasto.
Wiele ludzi właśnie się zachwyca starym miastem, a ja tam nigdy nie byłem. Chyba muszę to nadrobić.
Stanowczo! Zresztą w jakimś stopniu i tutaj, strona internetowa którą przytoczyłem, okaże Ci się pomocna. Znajdziesz tam galerię, która jest takim przedsmakiem tego, co czeka Cię podczas wycieczki z przewodnikiem.
Dla mnie najlepszym punktem wycieczki był Zamek Królewski. Ten przewodnik świadczy oddzielny cennik do tej właśnie usługi. Oprowadzanie po Zamku trwa około półtorej godziny.
Więc też chętnie zobaczę. Dziękuję Wam za pomoc! Pozdrawiam.
Przekierowanie