ekohabitat.pl

Pełna wersja: Czy zestawy Littlest Pet Shop to dobry pomysł na prezent?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Mam nadzieje, że ktoś z Was mi doradzi. Niedawno moja bratanica mówiła mi, że podobają jej się jakieś zestawy Littlest Pet Shop i, że chciałaby coś takiego na urodziny. Kompletnie nie wiem, co to jest, gdzie to kupić i czy będzie się nadawać na prezent. Możecie mi doradzić?
Jak dziecko Ci mówi wprost, co chcesz to chyba masz problem z głowy. Kupuj i się nie zastanawiaj, to nie będziesz musiał po sklepach latać i szukać.
To chyba jeszcze zależy od tego, w jakim wieku jest bratanica. Z tego, co wiem to te zabawki te są dla dzieci powyżej 4 roku życia.
To ze spokojem, bo ona ma już 7 lat. A możecie mi powiedzieć, gdzie kupię to online? Nie chce mi się chodzić i szukać po sklepach stacjonarnych.
Fajne zestawy Littlest Pet Shop dostaniesz tak naprawdę w każdym sklepie z zabawkami. Ale jeśli nie chce ci się szukać, to sprawdź sobie na stronie internetowej: ebambini.pl/Zestawy-c1511, bo tam mają naprawdę duży wybór.
Moje dzieci uwielbiają serię tych zabawek i muszę w sumie przyznać, że jest naprawdę fajna. Fajne zwierzaki i duży wybór tych zestawów jest.
A moim zdaniem te zabawki nie są warte swojej ceny. Nie ma w nich nic nadzwyczajnego.
Ale to przecież dzieciom mają się podobać, a z tego, co wiem to dzieciaki oszalały na punkcie tej serii.
Wiem, że mojej bratanicy się spodobają, więc dziękuję Wam za pomoc! Ja nie rozróżniam w ogóle tych dziecięcych zabawek, bo dla mnie to wszystko wygląda tak samo. A jak dostałem od Was bezpośredni link, to po prostu sobie zamówię.
Przekierowanie