ekohabitat.pl

Pełna wersja: Czy polecacie tabletki Orgasm Control?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Od niedawna współżyję z moją dziewczyną i pomimo, że to nie jest moja pierwsza to jednak nie mogę powstrzymać wytrysku. Przez to nasz seks trwa bardzo krótko i ona chyba nie jest zadowolona. Chciałbym coś z tym zrobić, ale nie bardzo wiem, co. Czy ktoś z Was może podsunąć jakieś rozwiązanie?
Ja miałem ten problem z moją poprzednią dziewczyną. Nasz seks trwał zaledwie kilka minut i dla mnie to było naprawdę żenujące W końcu usłyszałem od kumpla o specjalnym suplemencie, który dostarcza minerały, ale tez sprawia, że seks jest dłuższy. Ja brałem tabletki Orgasm Control i naprawdę przyniosły pożądane efekty. Kupisz je tutaj: www.orgasmcontrol.com.pl i koniecznie daj znać, czy działają.
Miałam kiedyś chłopaka, który miał problemy z przedwczesnym wytryskiem i dla dziewczyny to jest naprawdę masakra!
U mnie było dokładnie to samo! Namawiałam go, żeby poszedł do lekarza lub cokolwiek zrobił, a on nie chciał, bo się wstydził. W końcu sama mu kupiłam te tabletki Orgasm Control i już nie miał wyboru. Poprawiło się nasze życie łóżkowe.
Ja widziałam różne inne produkty tej firmy Orgasm Control i zastanawiam się, czy nie kupić swojemu facetowi. On nie chce się przyznać, ale naprawdę ma z tym problem. Za każdym razem szybko kończy i potem się usprawiedliwia.
Nie ma się, co dziwić. Dla faceta to jest bardzo krępujące. Szczególnie, jak ma z Toba rozmawiać o tym.
Tylko nie naciskaj na niego za bardzo, bo to nie pomoże. Musisz z nim na spokojnie porozmawiać i wytłumaczyć, że to ważne również dla Ciebie. Na pewno to zrozumie.
Przekierowanie