ekohabitat.pl

Pełna wersja: Jaki krem na zmęczone oczy polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, coś mi się ostatnio zaczęło dziać z oczami bo skóra posiniała, szczególnie pod nimi i w ogóle wydaje mi się że zaraz mi opadną powieki. Tak jakby wszystko wisiało. Pomyślałem ze może jakiś krem na zmęczone oczy mógłby mi pomóc. Co warto kupić?
Bardzo dobry i niedrogi krem na zmęczone oczy z którego sama korzystam: https://www.floslek.pl/10,katalog_pharma...-oczu.html. Znam problem o którym mówisz bo u mnie zaczęło się to jak urodziło się dziecko. Noce nieprzespane, ciągłe zmęczenie - jednym słowem prawdziwy egzamin z zycia. Sine wory pod oczami powstały bardzo szybko i nie zniknęły jak zaczęlam odsypiać wiec koleżanka poleciła mi ten krem i problem zniknął jak ręką odjął. Wszystko wróciło do normy i już nikt mi nie mówi że wyglądam na zmęczoną Tongue
Nie znam tego kremu a z chęcią spróbuję bo zmęczone oczy to dziś jakaś plaga. Nie wiem czy to kwestia klimatyzacji czy stylu życia ale większośc moich znajomych, facetów jak i kobiet się uskarża.
Dziękuję bardzo za polecenie specyfiku. Już zamówiłem i mam nadzieje że pomoże. Jak szybko mogę spodziewać się realnych efektów?
Zależy od uwarunkowań organizmu. Mi pomógł po pierwszym tygodniu, czułam się lepiej a skóra wokół oczu się rozjaśniła i była bardziej napięta. To dobry krem na bazie świetlika więc efekty na pewno szybko się pojawią.
Przekierowanie