ekohabitat.pl

Pełna wersja: MFM SA – czy warto powierzyć im pieniądze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Od dawna rozmyślam na temat swojej przeszłości oraz tego, w jaki sposób zapewnić sobie bezpieczną emeryturę. Nieźle zarabiamy razem z żoną, jednak chciałbym jeszcze bardziej powiększać swój majątek. Nie zależy mi, żeby zarabiać od razu, tylko żeby mądrze inwestować. Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Chciałbym powierzyć inwestowanie swoich funduszy sprawdzonej firmie, która zapewni mi wysokie stopy zwroty. Słyszałem o Meridian Fund Management SA i zastanawiam się, czy ktoś z Was korzystał z ich usług?
Cześć. Dobrze, że pytasz o takie rzeczy, a nie próbujesz samodzielnie. To znaczy, że poważnie myślisz o swoich finansach. Z tego, co ja słyszałem o MFM SA to wiem, że oni zajmują się lokowaniem aktywów funduszy długoterminowo. To znaczy, że masz stabilną stopę wzrostu i niskie ryzyko. Gdybym miał pieniądze, to najprawdopodobniej sam bym się do nich zgłosił.
A ja zastanawiam się po, co powierzać swoje pieniądze obcym firmom? Nie lepiej samodzielnie je inwestować albo oszczędzać na koncie?
Oczywiście, że nie lepiej! Pieniądze odkładane na koncie nic Ci nie dadzą. Lepiej chyba powierzyć je specjalistom, żeby pomnażali Twój majątek?
Kolega ma rację! Jeśli ma się taką możliwość, to warto inwestować pieniądze a nie tylko trzymać na koncie. Rzadko kto ma tak naprawdę czas i wiedzę, żeby robić to samodzielnie. Ja niedawno powierzyłem swoje pieniądze MFM SA i mam nadzieję, że w długotrwałej perspektywie czasu przyniesie to zamierzony efekt. Koleżance radzę poczytać sobie na stronie internetowej: http://mfmsa.pl/, jak dokładnie funkcjonują takie firmy i dlaczego warto z nimi inwestować.
Dzięki za informacje o nich, bo sam byłem ciekawy czy ktoś z Was może już korzystał z ich usług. Skontaktuję się z nimi, bo jestem ciekawy, co mi zaproponują.
Może rzeczywiście macie rację, żeby zatrudniać w tym celu specjalistów. Do tej pory byłam przekonana, że najlepiej po prostu odkładać pieniądze na koncie, bo w końcu jest oprocentowanie i tez to przynosi jakieś zyski.
Masz rację, ale są one niewielkie w porównaniu z tym, co zyskasz mądrze inwestując.
Przekierowanie