ekohabitat.pl

Pełna wersja: Jak odzyskać dane z dysku twardego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedwczoraj mój komputer wypadł mi z rąk. Na nieszczęście straciłam wiele ważnych plików. Zależy mi na tym, aby chociaż część z nich została odzyskana. Jak odzyskać dane z dysku twardego?
Niby możesz próbować sama cos pokombinowac z bezpłatnymi programami , ale to jest igranie z ogniem, bo zwykle na nic się zdaja .
Co jak co ale jak u mnie dysk zaczął szwankowac to oddałem go do tej firmy datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-dyskow bo oni zajmują się profesjonalnym odzyskiwaniem danych z dysków twardych zewnętrznych. Wiadomo, że dysk może się uszkodzić nawet sam z siebie, bo jest zwyczajnie bardzo często uzytkowany no i tak ma prawo się zadziać.
No teraz jest wiele takich firm informatycznych dla których odzyskiwanie danych z dysków nie stanowi żadnej tajemnicy Tongue
Jak by ci się przydalo to możesz poczytac o nich tu tez datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-karty-sim oni pisza tu o tym jak odzyskuja dane z karty sim. Generalnie male karty sa narazone na uszkodzenia bo nieraz sa tak włożone do telefonu, że trudno je wyjąc. Chodzi o to, ze uszkodzenia mechaniczne mogą zdarzyć się kartom pamieci sim wszelkie sd no bo niestety jak często je wyjmujemy i wkładamy to tak może tez się zdarzyc. Dlatego czasem przydaja się takie firmy jak ta.
Ja wiem ze swojego życia, ze znalezienie firmy która nie zdziera zbyt wiele kasy za odzyskiwanie plików jest szczęściem Wink
Nigdy mi się nie zdarzyło aby datadetect.pl brało jakies ogromną kase za to co robia. Mają dobre ceny. A tym bardziej, ze zajmuaj się tez informatyką śledczą wiec wg mnie znają się na robocie i nie robią tego od przypadku do przypadku.
Żałuję, że niezapisałam tego jeszcze w chmurze , bo dzis nie miała bym tego problemu…. A tak sama niewiem.
Posłuchaj, jak masz dobrych informatyków to ci ogarną Wink po prostu oni mają profesjonalne narzędzia którymi odzyskują dane no faktem jest ze czasem to sporo czasu zajmuej, ale tak to jest z techniką, że trzeba się troche z tym pobawic. Tongue
Przekierowanie