ekohabitat.pl

Pełna wersja: Dom drewniany jak budować?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej planuję z mężem postawić niewielki drewniany domek na naszej działce nad jeziorem zastanawiamy się właśnie jak powinien wyglądac i czy można uzyskać jakieś gotowe projekty takich domków?
Tak, w biurach projektowych masz mnóstwo takich rozwiązań, ja korzystałem z projektu domu drewnianego poprzez firmę Invest Center mają w swojej ofercie również niewielkie domy drewniane więc myślę, że możecie skorzystać z tej oferty śmiało.
Jeśli chodzi o niewielkie drewniane domki projekty gotowe są dostępne na http://invest-center.eu/budynki-mieszkal...rterowych/ i można w nich też śmiało majstrować z własnymi pomysłami. Taki domek może wyglądac naprawdę niezle, ale potrzeba ciekawego pomysłu. Sam korzystałem z gotowego projektu i nie miałem żadnych zastrzezeń.
W przypadku o jakim mówisz, czyli projekty domów gotowe rozwiązania są najlepsze moim zdaniem. To nie tak, że to jest twardy projekt i nic nie można zmienić wręcz przeciwnie. Więc jak najbardziej. Co do drewnianego domku nad jeziorem świetna sprawa! Najlepiej coś niewielkiego do tych 30 metrów max. Będzie ładny a i nie wymaga nie wiadomo jakiś skomplikowanych konstrukcji.
Coraz więcej osób decyduje się na domy drewniane więc bez obaw znajdziecie coś ciekawego, poszukajcie sobie w biurze projektowym to co wpadnie wam w oko i budujcie. Najlepiej zlecić budowę fachowcom od tego, nie bawić się samemu.
Przekierowanie