ekohabitat.pl

Pełna wersja: Gdzie zaopatrujecie się w zdrową żywność?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka. Macie jakieś sprawdzone miejsca żeby kupować te wszystkie bio produkty? Czas zadbać poważnie o swoje zdrowie, ale problem polega na tym, że rzadko kiedy mam więcej czasu co by wybrać się na duże zakupy i wertować to wszystko. Może są jakieś sprawdzone sklepy internetowe gdzie często zamawiacie takie produkty i macie o nich dobre zdanie? Będę bardzo wdzięczna za Wasze porady!
U mnie to żona odpowiedzialna jest za zakupy jedzenia i kupuje jednak właśnie w okolicznym markecie. Tam jest cały dział bio, ale osobiście mam trochę wątpliwości co do jakości sprzedawanych w takim miejscu produktów…próbowałem namówić ją na kupowanie w porządnym sklepie online, ale póki co nie ma w ogóle o czym gadać Big Grin
Polecam zajrzeć sobie na tę stronkę www.ekologicznie.net.pl, kilka koleżanek się tam zaopatruje, a i ja zaczęłam z polecenia robić również tam zakupy. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tych produktów, uważam, że są bardzo dobrej jakości, a i wcale nie takie drogie, taniej niż w moich osiedlowych sklepach za bio.
O proszę, też tam się zaopatruję. Generalnie ja przede wszystkim w sklepie EKOlogicznie zamawiam produkty bezglutenowe. Moje dziecko niestety jest uczulone na gluten i siłą rzeczy trzeba było dmiametralnie zmienić w domu dietę. Bardzo fajne produkty tego typu mają, a i zdarzyło mi się zamówić też już parę razy inne produkty spożywcze tam, zastrzeżeń nie mam.
No widzicie, słyszałam trochę o tym sklepie właśnie, ale jakoś tak nie miałam pewności czy aby na pewno warto. Rozwialiście moje wątpliwości, dzięki Wink
Będziesz zadowolona, dziecku kupuję tutaj żywność, więc wiesz Wink
Przekierowanie