ekohabitat.pl

Pełna wersja: Czy usługi firmy od przeprowadzek są drogie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czeka mnie w najbliższym miesiącu przeprowadzka z mojego domu rodzinnego do mieszkania, w którym mam nadzieje na nowy start. Jako, że nie mam kogo poprosic o pomoc, zdecydowałam, że wynajmę firmę od przeprowadzek, tylko szczerze, to nie wiem ile trzeba im zapłacić. Zaznaczam, że chodzi mi o transport na terenie jednego miasta.
Witaj, ja miałam podobny problem całkiem niedawno, jak opuszczalismy z rodziną wynajmowane mieszkania i przechodzilismy do nowego domu. Transportów jak się okazało było kilka, bo nie wszystko weszło na jeden samochód. Ale co do kosztow to ja płaciłam kilkaset złotych, bo jechaliśmy kilkanaście kilometrów dalej.
No ja na szczecie mam blisko, ale w kieszeni przeniesc mebli to rady nie dam...Musi być jakiś pojazd i ktoś kto zniesie, wniesie i ustawi.
Zajrzyjcie sobie tutaj http://wikiprzeprowadzki.pl/cennik/ i wszystko powinno byc jasne. Za taka przeprowadzke na terenie Warszawy to nie zaplacicie wiecej niż sto złotych. To całkiem przyzwoita stawka, tym bardziej, że wiem ile trzeba zapłącić u konkurencji Smile))
Przy tej usłudze to wszystko jest ustalane już przy romowie telefonicznej. Tyle ile ustalisz tyle zapłacisz, to chyba całkiem przyzwoity układ prawda.
No nie wiem, jak inni, ale jeśli ja bede miała potrzebę przeprowadzki to za takie pieniądze się decyduje. W międzyaczasie poczytałam trochę o tych usługach i faktycznie cena ustalona przez telefon to cena ostateczna, bez żadnych gwiazdek i innych odnośników.
Od przeprowadzki to gorsze jest samo pakowanie, tym bardziej jeśli trzeba to robić samodzielnie...
Przekierowanie