ekohabitat.pl

Pełna wersja: Czy pokaz sztucznych ogni na weselu to dobry pomysł?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
CześcSmile wielkimi krokami zbliża się nasze wesele i tak zastawiamy czy zafundować gością jakieś dodtkowe atrakcje, narzeczony mowi, ze fajny by był pokaz fajerwerków na weselu, ja się waham, bo to jednak dodatkowe koszty, a wy co o tym sadzcie, czy taki pokaz na weselu to dobry pomysł?
ekstra w koncu wesele jest raz w zyciu warto swiętowac z przytupem!
a mezczyzni to jak zwykle duze dzieci nie wazne ze dużo kasy się na wesele wydaje, jeszcze trzeba dodatkowe atrakcje wymyslac, a może lepiej zamiast wydawac kase to sobie te pieniadze odlozyc? A zrszata robta co chceta, jak to mawia klasyk.
oj już bez przesady, to wcale nie jest takie drogie a przy takim podejcu to w ogóle lepiej wesela nie robic, bo po co pieniądze wydawac? ale jeśli na serio myśliscie o fajerwerkach na weselu to dobrym pomysłem bedzie zlecic to profesjonalistom, którzy sprawia, ze to nie bedzie tylko zwykle wypuszczanie fajerwerkow w powietrze, ale prawdziwy niezapomnany seans
Zgadzam się z kolega to może być niezapomniane przeżycie, a taka pofesjonalna firma na pewno zadba tez o Wasze bezpieczenstwo.
na moim wesalu był taki pokaz i do dziś w rodznie go wspominamy, jesli masz jakiekolwiek wątpilwosci wejdz na http://www.piroart.eu/Pokazy-sztucznych-ogni/4/21/ i zobacz filmiki z takich pokazów sylwestrowych urodzinowych i weselnych, polecam.
Przekierowanie