ekohabitat.pl

Pełna wersja: Materiały – skąd je wziąć?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołem, jest taka sprawa. Potrzebujemy z żoną dobrego materiału na blat do kuchni. Przeglądaliśmy parę ofert w sklepach i nic nam się nie podoba. Dlatego jakieś wskazówki czy namiary konkretne byłyby pożądane. Poza tym chcemy dobrać deskę na taras i znowu nie wiemy co wybrać...
Hehe, znam doskonale ten brak zdecydowania. Udziela mi się całkiem często ale akurat w temacie blatów mogę coś podsunąć. Konkretnie to http://www.inston.pl/index.php/oferta/bl...y-kuchenne. Bardzo ciekawy dostawca, cenowo nie wypada źle. Przejrzyjcie sobie katalog.
Zajrzyj może do jakiejś hurtowni? Pamiętam że jak robiłam u siebie remont to często w hurtowniach mieli jakieś końcówki serii w bardzo dobrych cenach.
Jeśli chodzi o taras to ostatnio popularnym rozwiązaniem jest deska kompozytowa http://www.inston.pl/index.php/oferta/deska-kompozytowa. Ogólnie na Inston.pl mają naprawdę sporo fajnych propozycji i to takich nietypowych nawet.
Bardzo cenię sklepy czy hurtownie które specjalizują się w danym typie materiałów czy wyrobów. Jakoś z miejsca mam do nich zaufanie.
Przekierowanie